Tema: Kako dalje?
Pogledaj jedan post
Old 09.06.2017., 13:40   #7
Quote:
Cota kaže: Pogledaj post
Pa jel toliko teško reći mužu da ti se sviđa neki drugi tip, i da bi se ti malo pucala s njim, ako njemu to ne smeta.
To ti je rješenje svih tvojih problema. Ili će se potruditi oko tebe, ili ....
Uglavnom, priča ti je tipična, ja ovo, ja ono, svi krivi, ja nezadovoljna, ja neshvaćena, ja žrtva itd.
Mogu samo zamisliti kako se ponašaš prema tom istom mužu.
Evo, navijam da razjebeš svoju obitelj, iznerediš djecu, satareš muža, okreneš se za 360 stupnjeva i shvatiš da ništa nisi napravila.
U ovoj situaciji bi svakako trebala krenuti od sebe, i vidjeti šta ti možeš napraviti da popraviš vaš odnos, a ne slušati riječi nekih probisvjeta (ovdje mislim na ljubavnika). Taj želi tebe, a tvoja djeca ga vjerovatno baš i ne zanimaju. Nemaš pojma u šta se upuštaš, ali nema veze, biti ćeš sretna!!!
Pod a) NEMAM LJUBAVNIKA
Pod b) NIKAD NISAM IMALA LJUBAVNIKA
i pod c) NE MISLIM IMAT LJUBAVNIKA
I da... ja ću razjebat brak jer brak je idealan samo sam ja nezahvalna...ili vjerojatno imam PMS kako bi moj muž rekao.
Ako je tebi normalno 3 mj spavati u odvojenim sobama, ne komunicirati, ne seksati se, ne dijeliti ništa zajedno onda ok
Al bitno da ću ja sjebat brak s time što sam mu rodila dvoje djece, dala krov nad glavom, zarađujem, kuham, perem, peglam, spremam, pišem domaće zadaće, vozim djecu na treninge dok on s oproštenjem nateže onu stvar a za to ne dobivam ni zagrljaj, poljubac ili ne daj bože volim te.
Hvala na lijepim željama.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom