Pogledaj jedan post
Old 06.09.2017., 15:46   #3
Quote:
qwertz90 kaže: Pogledaj post
Vjerujem da bi se veliki broj forumaša pronašao u definiciji emotivca, hipersenzibilca, osjetljivog čovjeka. Bilo bi dobro čuti drugu stranu. Ljude koji nemaju takvih problema. Na koji način vidite emotivne ljude? Što vam smeta kod njih?
Ja sam emotivac, bez obzira što drugi o meni misle jer emocije poprilično dominiraju mojih životom, bez obzira koliko se ja borim protiv toga svojim realitetom. Isto tako mi se desi da sam i hipersenzibilan, što znači da vanjske stumalicije doživljavam previše emotivno i previše utječu na mene..
Nadam se da vidiš razliku. Dakle tvoja tema je pogrešno postavljena, da li pričamo o hipersenzibilnim osobama ili emotivnim osobama. Jer emotivnost ne mora biti nešto loše, dapače to su samo ljudi koji slušaju svoj unutrašnji glas često više od svog razuma. Emocije su nužne, bez njih ne možeš voljeti, zaljubiti se, kreativno stvarati..majka ima recimo emotivan odnos prema djetetu, ljubavnik prema ljubavnici, muž prema ženi... Emotivac treba paziti da se zbraja sa razumom, a hipersenzibila osoba naučiti prihvaćati realnost života.

Dakle..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom