Pogledaj jedan post
Old 07.09.2017., 08:59   #13
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Nisu u stanju razumno diskutirati o bilo čemu, kao ni uvidjeti zajednički interes u nekoj eventualnoj budućoj akciji. Fokusirani su samo na sebe i svoje osjećajčiće, a slijepi su za sve ostalo. Primjer - odlazim do kolegice pitati je jedno konkretno pitanje na koje je dovoljno odgovoriti sa da ili ne. No, moram slušati tone njezinog baljezganja o ovome i onome, sedamnaest puta ponavljati pitanje, osamnaest je puta vraćati na predmet rasprave i, uglavnom, komunicirati s njom kao s retardiranim hiperaktivnim djetetom. Zašto? Zato što ona ima peemes ili tako neki kurac i iskorištava to što sam joj pristupila da istrese gomilu emotivnog smeća pred mene. U takvim situacijama poželim joj opaliti šamarčinu i reći - daj odrasti već jednom, glupačo glupava, na poslu smo.
Quote:
Orlandia kaže: Pogledaj post
Ali sebični hiperemotivci koji sve pretvaraju u kaos svojom nemogućnošću samokontrole i filtriranja bitnog od nebitnog i koji su u stanju dugo kenjati o svojim doživljajima drugih ljudi koji su ih uvijek zbog nečeg povrijedili su mi odurni i nastojim ih izbjegavati u širokom luku.
U tim vašim opisima vidim samo egocentrične osobe koje u biti nisu emotivci već se ne znaju nositi sa puno toga unutar sebe, uključujući i osjećaje.
Mislim da postoje jedino senzibilne osobe. Ostalo su varijacije nezrelosti, egocentričnosti, manipulacije..
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom