Tema: Jarac
Pogledaj jedan post
Old 08.11.2017., 21:03   #1667
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Kad bolje razmislim, i 2015. je bila u k****.
Valjda nas je zadesilo neko teško razdoblje u univerzumu. Ima tu koji astrolog da nam predvidi sljedeću godinu??

To s plutonima i konjukcijama ti pojma nemam
U podznaku sam bik - još jedan dosadan i trom znak.

Jedino kaj mi ide u životu su financije. Novci me vole od kad znam za sebe i ljepe se za mene ko magnet, al ostalo sve katastrofa, pogotovo zadnjih par godina. Bar nešto me sretno posralo
Pa ja ne znam kakva će biti, znam da će Saturn ući u Jarca za godinu dana ili manje, a za dvije godine i Jupiter. Ali ne znam reći što će nam donijeti. Obično se za Saturna smatra da ne donosi dobro, a za Jupitera da da, ali u Jarcu je možda to obrnuto. U svakom slučaju, mislim da nam donosi puno događanja jer će bit gužva u našem znaku.

A ti si onda dosta prizemna, praktična i realna osoba. Ali sve ovisi o čitavoj natalnoj karti, naravno.

Kod mene je katastrofa počela u drugim podučjima i sve me toliko pogodilo, da mi je nastradao i financijski aspekt (s kojim isto nisam nikada imala problema) jer jednostavno više nisam imala snage ni interesa za bilo što. Ali, sad bi već bilo vrijeme za skupiti kosti i krenuti dalje... započeti opet nešto, najvjerojatnije nešto drugo i skroz različito...
Alienica is offline  
Odgovori s citatom