Pogledaj jedan post
Old 21.09.2009., 08:17   #6
Quote:
pitalo kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Zanima me sto bi vise glava forumskih reklo na slijedeci problem. Naime obitelj i ja zivimo u kuci u vlasnistvu punice. Stvari i odnosi su takvi da izgleda da tu vise ne mozemo zivjeti( necu ulaziti u to jer je koma prica) i trebali bi novi zivotni prostor na podrucju N. Zagreba. Je li to moguce ostvariti i kako sa zajednickim primanjima cca 9k kn? Ima nas troje od kojih je jedno malo bebasto. Ima li tko kakva iskustva slicna? Thnx!
Pokusaj si sam(a) malo izracunati...cak i ako su cifre grube...za rezije ce trebati barem 2,000 kuna, prijevoz, hrana, zdravstveno, osiguranje, odjeca itd barem $5,000 kuna...znaci za stan bi vam ostalo 2,000 kuna mjesecno (i to je ako nema nikakvih nepredvidjenih troskova, kojih naravno uvijek ima i ako nikad ne izadjete van i pojedete barem sladoled)...

sta 2,000 mjesecno moze kupiti? mozda stan od 50,000 eura (nisam gledao ni tecaj ni kamate ni cijene stanova bas), sto je nista sto bi zadovoljilo troclanu obitelj...mozda uskoro ali sada jos ne. Podstanarstvo vam je za sada najbolja i najjeftinija opcija.
Mali_Morgen is offline  
Odgovori s citatom