Tema: Tende
Pogledaj jedan post
Old 27.05.2008., 01:54   #10
inace nemam obicaj

pametovat ljudima koji postavljaju pitanja na forumu,al ovo je too much..puno sam se ja stvari uhvatio u zivotu o kojima nemam pojma i puno sam pitanja postavio i odgovora dobio.isto tako ako sam nesto znao uvjek sam pomogo..ali ovo ...kad sam zabrijo radit kuhinju sam a nisam pojma imo o tome prvo sam procito sve teme na forumu o tome.pa sam pogledo sve kuhinje do kojih sam mogo doc izmjerio izracuno neke stvari koje mi nisu bile jasne.pa ak mi jos nekaj nije bilo jasno postavio sam pitanje na forumu kak sam glup.mogo sam sam doc na izradu namjestaja i pitat zoran i mad vlad kak se rade kuhinje.i decki bi mi sve napisali na dvije stranice sazeto da se ja ne patim citajuc.odi buraz na baustelu di se radi neki krov,kupi pivu sjedni u hlad i gledaj sistem.tak sam ja skonto osnove(radio samnesto kao sjenicu).posto sam amater pito sam jednog majstora za kut krova i par caka.osim toga fukas ljude da ti pisu stvari koje su stoput napisane.to je nekulturno tebi se neda malo proguglat a ocekujes da ti neko obijasni cijeli postupak.postavi konkretno pitanje i dobices hrpu odgovora.
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom