Pogledaj jedan post
Old 12.01.2011., 13:54   #1780
nisam ni ja vjerovala, dok me nije zadesilo zlo.
Ali predugo i previše imaš s*r*a*nj*a, cijeli život sam bila sama nikom nisam trebala,da ne idem u dubioze,
posla nikako naći,,8 godina bila nezaposlena...
znam nevjernici za sve imaju opravdanja...nije naišao pravi, a za posao,,će reći tisuće i tisuće ne radi,,kriza je...
jeste, ali to nema veze sa time-
išla sam vidjet dal imam urok,jer se sve otelo kontroli...dotakla sam dno...
Utvrdjen mi je urok, star 15 godina...
Ako tako što ne postoji... kako je čovjek mogao znato sve što me muči..u dalekoj bosni, nikad me vidio...
znao je i neke detalje koji se ne govore ni najboljoj prijateljici...
Ako ne postoji urok,,,kako sam imala mnoge simptome koji se navode...Ajde jedan da iznesem primjer..
Gušenje...iz čista mira me uhvati,ne mogu disati i to po 10-tak puta na dan...
zdravstveno sve ok,,pretraga milion,, nesanica, apatičnost, tuga,nezainteresiranost za svjet oko sebe..bla bla...
najgore je što je i postupak bio ,,naveden na predhodnim stranicama...
sa dizanjem ruku...
da nisam doživjela nebi vjerovala...
sjedim ja tako, hodža radi svoje , meni se ruka diže sama od sebe, bez moje volje.kao da je spojena na silk kojim netko upravlja...
bocne mene u prst da pusti kap krvi, kao kad idete vadit krv iz prsta,pa vas bocnu... tjera šejtana van...
poslije toga 3 sata nisam osjećala ruku,,,kao oduzeta...
no,da ne duljim...
dobih ja svetu vodu da pijem..ne pamtim koliko dana...kad sam popila ajme meni,,,kako se tijelo čistilo
ja sam tri dana umirala,,mučnine nevidjene..soba se vrti,ne mogu na noge stati, a upozorio me da će se to dogoditi..
kad je prošlo, nestala gušenja...svi simptomi..
3 godine u vezi,posao našla,vlasnica firme,,ima prijatelje što prije nije bilo itd. sve 5.
kako to objašnjavate???
kako se sve dogodilo 2-3 mjeseca poslije terapije..
nisam ni ja vjerovala dok nisam doživjela iscjeljenje i vidjela svojim očima djelovanje....
nisam luda,samo sam izliječena... već sam pisala o tome na prijašnjim stranicama
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom