Tema: Nibiru
Pogledaj jedan post
Old 27.08.2013., 21:39   #8076
Quote:
fisch kaže: Pogledaj post
"Igor Kostelac Portal
25. kolovoz
Ma sve se poklapa 100% pročitajte pismo Norveškog ministra još jednom - NIbiru ima dva prolaza uz Zemlju, dolazni i odlazni sada smo u odlaznom periodu što znači da je 2011 godina bila dolazni prolaz, zato su i žurili napraviti skloništa prije 2012 g, jer nisu bili sigurni u posljedice prolaza Elenina koji je zapravo Ison koji je zapravo Planet X ili Nibiru popularno nazvan. Uovoj čitavoj situaciji mora vas brinuti samo jedna stvar, ima 8 scenarija prolaza Nibiru-a uz Zemlju, ali samo u jednom ili 8 scenariju ima ugibanje životinja a taj scenario je NAJGIORI od svih "

Evo ko je izneo tu tvrdnju a ja sam samo citirao i prenio ovamo da bi tebe malo napalio i da me prozoveš katasrtofičarem jado jadna ! Ajde pudlo draga idi svom mentoru i k nozi pudlo draga ! I ne zaboravi filtere za vodu napraviti i pripremiti dovoljne zalihe vode blizu je kraj !!! I de reci nam gdje je onaj tvoj izazov pored sunca malo niže desno pri zalasku
Onda možemo zaključiti da ipak nisi ti taj koji je prvi ustvrdio da je komet Elenin komet Ison. Ispričavam se autoru te tvrdnje. No, tko vas više može pratiti ovdje, što je vaše, a što citat ( stavlja se u navodne znakove inače ) vašeg omiljenog blogera.

Što se izazova tiče, hajde pokreni se.
toma juda is offline