Tema: Crna Gora
Pogledaj jedan post
Old 18.08.2005., 17:27   #15
Pa ja o Crnoj gori nemam narocito misljenje.Isao sam tamo na more 1998,i rekao sam nikad vise,posle sam ipak 2004 ponovo otisao u Crnu Goru na more,i sad sam stvarno rekao nikad vise.

Dobro ipak moram reci u odnosu na 1998 Crna Gora kao i Srbija su znatno uznapredovale,ali pocnimo sa manama:
Prvo i osnovno velika ne ljubaznost domacina.Dosta seljobera,losa hotelska usluga,ne ljubaznost milicije kad cuju da smo iz Beograda,pri rutinskoj kontroli.
Takodje bode mi oci i kvalitet same turisticke infrastrukture.Naprimer kad sam isao u Dubrovnik,na nekoliko mesta sam video uredjena stajalista-vidikovce uz put,dok su ista takva stajalista-vidikovci u CG urasla u korov i siblje,pa covek ne moze ni da pridje kolima,a kamoli da uziva u pogledu na lepu CG obalu.
Inace ja sam prosle godine bio u Herceg Novom koji mi se ne svidja da budem iskren,veci deo setalista duz obale je vasar a to mi se nikako ne svidja,i odaje utisak primitivizma.
Inace prednost Crne Gore je svakako u nocnom zivotu koji je kao i u Beogradu na najvisem nivou.

Generalno,sto se tice infrastrukture to bi Crnogorci trebali da se ugledaju na Hrvate,makar da jednom odu na izlet do Dubrovnika i da vide kako to oni rade,i tako da naprave i u Crnoj gori.

Inace ja licno cu u Crnu goru ici tek posto naprave autoput posto nemam nameru da se 12 sati maltretiram losim putevima.
Stefan1 is offline  
Odgovori s citatom