Tema: Ukrajina
Pogledaj jedan post
Old 13.05.2008., 21:00   #165
Ovako: Nije stvar Kieva, vec Karpata, i tamo je jako neugodna cesta. Ukrajina NEMA autocesta, iako se rade te brze ceste. Cesta do Lviva je dobra, ima dosta nove trase. Ogranicenje je 90km/h. Cesta ti ide i kroz naselja, tako da di su sela je ogranicenje 60km/h. Od Lviva do Kieva, cesta je jako losa, barem za sad. Sa svojom alfom, koji je sportski auto, ne bi ti preporucija, ali ima puno vise sta idu i sa gorim autima, tako da..Stvar je sta je Lviv Kiev bar 200tinjak km dosta losa, a ni ogranicenje ti ne dozvoljava vise.Kiev-Lviv je recimo 50-100km takva, jer su je prosirili, pa je taj smjer novi. Snijega ima, pocnje u 10 misec, barem ove godine, pa sve do ~3 miseca. Ali pada 2 dana, pa stoji na zemlji 3 tjedna... Tako je pada malo puta, ali u vecim kolicinama. Ja sam isa kroz Karpate u 3. misecu, nije nigdi bilo sniga, osim u Lici
Cijena dizela je ovdi ~6 grine, sto je oko 5,5 kuna. Viza ti ne bi trebala bit problem, ali moras imat vaucer od hotela ili cega vec.
Situacija sa autom. Ne virujem da ce ti se nesto desit, ali ove je krcato skupih auta.. KRCATO. No posli 10 sati 80% auta je u garazama ili parking mjestima koja cuvaju strazari. Ali mislim na sva auta, i stara lada i novi Lexus. I 95% njih ima alarm ^_^. Ono sta ti ocu rec, po danu se nemas sta brinit, ali po noci, parkirat u garazu hotela, odnosno neko mjesto sta oni imaju.
Ako te jos sta zanima pitaj, nije problem pokusat objasnit/pomoc.
aircanada is offline  
Odgovori s citatom