Pogledaj jedan post
Old 03.07.2008., 08:00   #66
Quote:
labude jezero kaže: Pogledaj post
bok aphekse,

vidim da imaš iskustav sa testiranjem (uzimanjem brisa) za ureoplasmu. radi se o tome da sam ju ja imala i fino izlječila, ali moj dečko, stranac, ne vjeruje da se kako bi ju učinkovito testirao kod sebe, treba uzeti bris i (po nalogu moje ginekologinje), isto tako analiza sjemena.

dali si i ti to radio, odnosno na koji način si ti testirao sebe na ureoplasmu ovdje u HR? vani ti naime uzmu samo uzorak urina i na temelju toga traže sve seksualno-prenosive bakterije, od ureoplasme do chlamidie, ali moja doktorica u HR kaže kako to nije dovoljno. kako si ju ti našao?

bila bi ti jako zahvalna na odgovoru...

srdačan pozdrav,


labuđe
Ne znam ko je taj kome se obračaš al evo da ti ja odgovorim. Ureaplazma, isto kao i E.coli, može biti izolirana u mokraći ili u genitalijama. Ako je u mokraći naravno da se gleda urin. Međutim ako je u genitalijama, ne može se vidit iz urina nego se kod žena rade brisevi, a kod muških ili brisevi ili iz sperme. U bolnicama se rade brisevi jer je to jeftiniji način za njih, ali privatno može odnit spermu i košta oko 200 kn. U splitu znam di se to radi, za druge gradove ne znam, nazovi neku najbolje opremljenu kliniku i pitaj.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom