Pogledaj jedan post
Old 25.09.2008., 04:13   #123
Bolovi

hi svima , zovem se tanja zivim na floridi...i imam niz zdravstvenih problema....najveci problem je moje srce tj njegov rad...srce mi stalno preskace , bukkvalno...vrlo cesto mi jako brzo radi i udara u prsa....tog momenta kad mi preskoci kao da me nesto presece preko prsa...i to zagusivanje mi se penje do grla....kao da mi ceo organizam stane na sekund pa opet krene....i taj me osecaj tera na kasalj....vrlo cesto sam umorna disem tesko zadihano , kao da sam trcala...to mi se desava stalno ali je najjace nocu...ceto mi trne leva ruka do malog i domalog prsta...u poslednjih petnaestak dana imala sam i bol u grudima, stezanje i probadanje oko srca, bol je isla na levu strane u rame i ledja...srce sam proveravala kod dva kardiologa oba su rekla idto srce je zdravo , samo neki vanjski utacji dovode do ubrzanog rada i preskakanja...verujte sa ubrzanim radom bih naucila ziveti ali me preskakanje ubija , cini me nesposobnom...jer do se nekad zna desavati 24 sata bez prestanka...svaki drugi treci odkucaj hvali...sad sam ponovo na nekim kontrolama...i jako sam uplasena...imam dvoje male dece...i tesko mi je da se brinem oko njih...ne znam odkud se pojavila ta bol u prsima...i sad se jos nesto desava...srce mi ponekad radi tako sporo da imam osecaj da ce stati...ako lezim kad se to desi...imam osecaj na sekund da je stalo i ostanem bez daha...tako da moram naglo ustai i udahnuti i tek tad pocne normalno kucati...pomagajte...ima li ko slicnih problema...inace imam krvu kicmu i vrat... i da li je moguce da mi bolovi iz lejda udaraju u prsa...a jos jedan veliki problem su mi hronicno upaljeni sinusi...bolovi oko nosa i luka obrva...i vrlo cesto tad me boli vilica i trne mi jezik tj boli me pred sam kraj jezika gde se spaja sa grlom ...i bol ide groz grlo i uho...da le je sve to povezano sa sinusima ne znam...i na tim ispitivanjima sam trenutno...ali ovde to ide sve tako sporo...da bi posetio jednog specijalistu i uradio jednu pretragu treba ti mesec , jer sve se vrti oko novca...i sve se radi odvojeno...a meni je sve gore....i sve teze prolazim kroz ovo...nocima znam ne spavati do pet sest sati ujutru ...inace kad ima preskakanja i palpitacije cesto osecam mucninu...i cas mi je vruce cas zima....i kao da se jezim ...kao da neka jeza prolazi kroz mene...zelim ovo podeliti sa nekim...kad pricas lakse je ...a mozda neko zna kako pomoci

Zadnje uređivanje trebor : 25.09.2008. at 21:16.
TANJA-FL is offline  
Odgovori s citatom