Pogledaj jedan post
Old 01.10.2008., 02:20   #133
[QUOTE=TANJA-FL;16287368][QUOTE= hormnone ne koristim , vode pijem jako mnogo, nikakva infekcija , bar da sam znala, tezina ok 59-60 kg a pre trudnoce sam imala oko 57...svi nalazi u redu vadjeni mali milion puta...samo sam jedan enzim jetre imala balgo povisen ali americki doktori ne znaju da mi objasne zbog cega se to moglo desiti , samo kaziu nista strasno...hormoni stitnjace takodje u redu...ali mi je strari ljekar opste prakse ( to je bila jedna divna gospodja rodom iz Hrvatske, ali se nezalost preslelila),ona mi je predlagala ultra zvuk stitne zlezde jer kaze da ona moze da raste unutra a da nema nikakvih simptoma,u sustini znaci sve je ok, to i buno doktore, ali ja se osecam grozno , evo bas sinoc sam ponovo imala napad , srce cas preskace cas uspori , cas treperi cas brzo kuca, cas kao da ima samo pola otkucaja pa ga osecam kao odbijanje,noge malo otekle a hladan znoj izbija, bol u predelu srca, gusenje u vratu, bol u ledjima , u vilici, ne znam, mislim da doktori ipak nesto propustaju,volela bih da je sve ok, ali nije....i sve mi je gore...a evo vec dve sedmice cekam da mi osiguranje odobri pregled kod kardiologa,...toliko o ovoj zemlji, kad odem u hitnu kazu javi se specijalisti, mi ne lecimo ono sto traje godinama, izuzev ako nije hitan slucaj....pokuusala sam svasta , i alternativnu medicinu...i nase lekove...ali ja sam svaki dan sve gore...ima li ko slicna iskustva...Bundevica;16244779]Hm, a što je sa
TANJA-FL is offline  
Odgovori s citatom