Pogledaj jedan post
Old 02.08.2009., 21:15   #2
Hm, već je prošlo puno vremena od tvog posta Marina, no nadam se da je sada sve u redu.
Ja sam prošli mjesec operirala laparaskopski slijepo crijevo, točnije 22.06. no došlo je do komplikacija. Poslije operacije mene je i dalje užasno bolio abdomen, a trbuh iz dana u dan je bio tvrđi i veći. Tek četvrti dan su mi se smilovali i stavili me na ultrazvuk i imali su što za vidjeti. Omčice kojima se laparaskopski zašiva mjesto odsječenog crvuljka, jednostavno su pale i naravno sadržaj crijeva je lijepo šetao mojom utrobom. Nakon toga su me još vodili na MR. Bila sam polumrtva. Bolovi....ne pamtim da me je rađanje tako bolilo kao ovo. Naravno odmah sam išla pod nož. Operacija prošla dobro, no morali su mi ostaviti debelo crijevo vani (kolostom). Rekli su mi da će crijevo biti vani jedno 6 tjedana dok se u potpunosti ne smiri upala u abdomenu. Slijedeći tjedan bi mi trebali reći kada da dođem na zadnju operaciju tj vraćanje kolostome. Eh još samo to da preživim
Tako da ljudi moji ako u išta sumnjate, odmah liječniku.

A sad Marina da rana boli dosta vremena i poslije operacije - nažalost i to je istina, no da se to ne bi pretvorilo u zapetljaj crijeva, bolje pitati liječnike.
Nadam se da je s tobom sve ok
paluna is offline  
Odgovori s citatom