Pogledaj jedan post
Old 08.08.2009., 23:21   #122
Prvo kaj sam naredil je bilo da sam se dobro zbljuvaaaaalllll! Požutil i pocrvenil od SMRADAAAAAAAAAAAA! A još sam bil daleko od nastambi gdje su pajceki! Ali uredno dela energana na bioplin .....nabijem im bioplin...ovo je BOJNI OTROV!.....Čovek me gleda i čudi se njemu niš ne diši!
Ma ja si mislim da tu nebi mogel bez ABK skafandera delat! Dok mu predajem dostavnicu opet mi se želudac diže i opet bluvam ko u onom filmu kad se bluje ona zelena tekučina! Želudac se grči ....ko betonska mešalica se okreće! Jedna muha je iz kabine izletila van....i ono ko u crtanom filmu.....avion leti ( muha) ....onda počne trokirat propeler ....i onda pikira mrtva na tlo....ni muha nije izdržala smrad!.....jedva sam ovo preživioooooooooo!

Samo daj gas odavde .....još 100km odatle njušim sam sebe...jel smrdim ili ne? Sreća pa pred Sangershausenom ima autohof i moram pauzu delat jer me poslal za Gera u našu poslovnicu...ajmo na autohof ....u kabini nema smrada jer je bila zadihtana.....frišku robu i kupanje....prljavo sam zamotal u crnu vreću i uzel ljepljivu traku na blagajni i hermetički zatvoril.....to bu moralo 3x pranje preživjet da smrad izađe!.... i onda na izlazu sa autohofa ulazi garda .....2 Kennwortha...jedan mali i jedan novi.....slikam....ali već sam na semaforu i nemogu se obrnut da ih slikam detaljno!....




U Gera točim na našoj pumpi gorivo....i ubacujem 200 paleta za zamjenu u Blaufeldenu....i 20 paleta za Aldi Waldenburg kod Crailsheima.....računam dokle bum stigel s vremenom vožnje....moram dolje prema Nurnbergu po A9.....to je ono surfanje na oceanskim valovima! .....samo brda! A ja 22 tone tereta samo....i svejedno ne ide potrošnja iznad 29 litri prast će tek sutra kad nakrcam 24 tone hrane za pse i onda po kaselskim brdima nazad ....i naravno .....2 Scanie od rhenus logistike ....brzi niz breg jer imaju manipulirani tahograf pa puste i do 100km/h nebi li na brdu što dalje došli.....tu me prestignu.....a onda brdo.....i dopola jesu brzi a onda? Onda stiže Rudi sa Meri ....i kasira prvog .....sa 1800 okretaja u 7oj .....i polako sa 65 na 1300 okretaja prolazim prvu „ptičurinu“ ovaj laje nekaj u CB....i onda mi drugi uzme traku izađe pred mene .....e pa jxxxxx sam mu celo pleme! Neka dečeci .....ima sad niz breg ....pa bu opet uz breg ! I kasiram i drugog.....gdje ste sad „ptičurine“?


Uglavnom izašli su na autohof Berg....omiljeno okupljalište truckera ....ja moram dalje još da bar pred Nurnberg dođem....sutra bu gadno .....ima još do Waldenburga, pa onda i nazad preko Kassela a prvi se vraćaju sa godišnjih odmora! Bu veselo! ( bilo je ....kad sam izvadil u petak karticu i napravil ispis točno 9:52 vožnje! Da nisam dal po gasu ostal bi opet do subote ujutro vani! I javi mi se digitalac....sad je točno 8:45 vožnje..moram van...i leđna peraja! Ali pred menom stoji Volvo od Žonte.....slovenac gremo pivu? Samo glas iza zavjese se čuje....MOREEEEEEEEEE! Dok čekam njega stiže Gartner i parkira pored mene.....kaj ovo znači? Garnter i vozi Austrijanac a ne Bosanac? On se smije veli imaš praf samo Bosanci voze kod njih!

Idemo vidjet kaj ima za jest....parking od 10€ vrijedi bon samo za 8€ jesti.....aj dobro, autohof je ŠUPAAAAAAA! Kaj ima sa jest? Kad sam videl kuharicu setil sam se farme i okrenul mi se želudac...na uniformi ima celi jelovnik od prošlog tjedna...jeger sos je dobil cenat debelu koru koliko ga dugo drže u onoj zdjeli za podgrijavnja..tak da sam samo uzel pivuše za nas, Braneta i mene poslije je došel i Austrijanac...i otišel u odmah do u Burger King....ovo mi je bilo tri puta odjednom da sam bio na tom autohofu, prvi , jedini i zadnji put! Radije bum stal negdje na samom parkingu gdje nema nigdje ništa nego kod njih...fuuuuuuuuuuuj! ....

Malo smo spikali , i kaže Austrijanac da je Gartner otpustil 200 vozača ( to se slaže jer u Truckeru kažu da je flota od 250 kamiona na parkingu) i da outsource djelatnost u Mađarsku gdje gradi kompletno novi logistički centar. Ista je stvar sa Stadlerom! Malo me začudilo, Brane mi kaže da je Žonta koji je do sada uzimao samo Volvo, kupio nekoliko DAF-a i 15 Actrosa novih! I tak uz pivicu i klopicu smo malo napasali oči na „bogatstvu prirode“ i onda u krpe....dok sam još pregledavao mail na kompu uleti tip na autohof, sve mirno i spava već....a on švapsko đubre ljut kaj u 23h nema mjesta više za njega stavil MAN-a u 3ću i pod punim gasom juri krug oko parkinga ...kao on je faca ljuta....a vozi BDF od Nagela.....

a na BDF natpis IDS...i ode ...prvo sam mu svu rodbinu skinul onak za sebe....kad evo ga za par minuta opet isto....i onda jedva nađe pokraj ulaza malo mjesta i stane....mislio sam si dal da idem ili ne da mu malo „fanfuru“ nagnječim! Pa koji je to način? Toga nema nigdje u EU osim kod Nijemaca, u Francuskoj kolege koje traže parking samo kaj ne ugase motor dok rulaju oko kolega koji spavaju! U Holandiji isto, u Španjolskoj bi ga linčovali! A onda prevagne „ bolje u drekec ne dirat jer još više smrdi“ .....

Petak, 7.08.2009.

Naštimana budilica na 6:00 jer u 6:30 je pokret....izlazim iz kamiona i prvo po „crnački znoj“ ....uzimam kanticu od 4 dl!!!! Dok se krećem prema kamionu i Austrijanac je budan van kamiona,
Onak iz zajebancije rekoh ajmo sad jutranja gimnastika...ko u vojsci ....čučnjevi....razgibavanje....i dok se mi zajexxxx ulijeće BAG i Scania poljske rege.....ovi ko šerifi na Poljaka...a ja ono dovikujem ajmo prijatelji i vi malo razgibavanje, državni služebenici to trebaju jer su svi zakržljali....Austrijanac puca od smeha ovi nas gledaju i napad na poljaka....ali „pušiona“ ...poljak ispravan! Otperjali su podvijena repa! Ja puštam glazbu i polako prema Nurnbergu....kad koji sam ja konj! Misli otplutale pa sam fulal izlaz na A73 pa na A6 dalje za Heilbronn i otišel po devetki prema Munchenu! E jebi ga sad ajmo na slijedeći izlaz vun i obrni !

.....U Waldenburgu taman da ću na rampu kad dolazi još jedan naš kamion...ali on ima samo 2 palete za iskrcat! A ja nekih 20 komada....i onda za Blaufelden.....to je nekih 40 km odavde...tamo već on tovari za Beelen...ja se javim kod Roberta , našeg dečka iz Varaždina.....i šalje me okolo naokolo na rampu....tam već jedan stoji ..znači čekaj Rudi!....i čekam i onda samo palete van! Utovar opet negdje kod neke vage.....i dobijam 24 BIG BAG ....za Rheine....uto dolazi i treći naš kamion na utovar....a ja samo zaprl vrata i gaaaaassssss! Pravac A7 Rothenburg pa gor ....ali moram pauzu delat...pa me ovaj prešel ali sam ga vlovil pred Breuna na A44! Da je bio samo jedan štau malo duži ..moral bi ostat do subote u jutro na nekom parkingu ....ovako sam u 21h bio na placu Beelenu....i stao u red za praonicu ...mada ne moram prat izvana ( samo kabina je moja obveza) ipak sam uvijek dok se ne opere, a mogao samo prebacit svoje stvari u privatni i gas doma....ovako sam sačekal da prođe kroz četke i onda doma....točno u ponoć!
I onda još sa Miloradom i Tomom na MSN zakardašil...na skype....i spal do podne onda.....

Za one sa foruma.hr ako ih zanima ne samo ovaj dnevnik već i dnevnik mog kolege Tomislava koji vozi DAF XF 95 sa 430 konjića.....kontejneraš i specijalista za Bosnu....te Markec koji vozi MAN TGA 460 KS po Hrvatskoj, Austriji, Njemačkoj i Mađarskoj.....mogu slobodno doć na forum Hrvatski truckstop ali čitat mogu samo registrirani korisnici....
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom