Pogledaj jedan post
Old 13.01.2011., 11:34   #3
Ajmo ovako
1.Ja nemam hladnjaću, i svu svoju jabuku dajem u ULO privatnika. Kad sve presortiraju i kad je obračun, pada mi mrak na oči( da se razumijemo, imam mrežu, navodnjavnje i 99 posto je 1. klasa). Sve zajebe kod skladištenja, strpaju meni(npr. zlatni je žuti u 3. mj.).
2.Ako napravim svoju hladnjaču(kapaciteta 200-300 tona, koja ne košta malo), za nekoliko godina(tj. kad država ukine poticaj za otkup jabuke)i kao solo igrač, kad svaka budala može dovesti jabuku iz Poljske ili bilo koje egzotične zemlje, hladnjača će mi služiti za igranje tenisa u zimskim vremenima.
3.Ja sam postavio pitanje drži li računica vodu bez obzira na imenovanu gospodu.
4.Kao odgovor na prethodno pitanje, ako ne drži vodu kalkulacija, zašto ja vozim starog golfa a svi vlasnici uLO hladnjača imaju ergele bijesnih BMW-a,mercedesa i ostalih auta s viškom konja.
5.Jebemu hoću i ja jedan,a ne da čekam 01.07. da mogu platiti registraciju za golfa.
6.Meni se ideja sviđa(da se razumijemo, bez nekih skupocjenih savejetnika, već da se nađe ekipa lokalnih voćara i da odrade taj projekt.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom