Pogledaj jedan post
Old 02.06.2012., 09:12   #885
Quote:
zorro14 kaže: Pogledaj post
hvala na savjetu, PP vrata su neka talijanska i ja nemam pojma koje su klase odnosno razreda cilindri. ključ je prekodiran prilikom primopredaje, ali ja ne znam da li se to moglo već prije prekopirati.

da li zvati nekog na teren pa da pogleda što bi bilo najbolje ili uslikati pa nekog pitati u njihovoj trgovini. kako otkriti dimenziju cilindra?

dakle Titan bi bio vrijednost za novac? što mislite o multilocku i kolnoi?
s DOM-om bi dobili više od vrijednosti kod modela DOM ix DAS jer je na akciji 30-40% prema cijeni u Njemačkoj...cca 600kn, a ako Vam to čini puno onda TITAN TL - cca 350kn

Slika neće ništa pomoći kod izmjere...
Za PP vrata morate zvati profesionalca (ključara-bravara, u Zagreu je npr. PERGER - servis za otvaranje svih vrsta brava)da vam izmjeri dužinu, tj. da izvadi cilindar i vidi kakve dužine bi trebao biti.
Ovako se to radi kod drvenih, pvc i običnih metalnih vrata, a ako su starija pp vrata onda i kod Vaših vrata:
http://www.titandom.com/kako-izmjeri...g-cilindra.php

Problem svih PP vrata jest da nemaju kvalitetan cilindar jer kod ugradnje građevinske firme zbog neznanja traže najjeftinije pa onda i prodavači PP vrata stavljaju sve najjeftije da mogu prodati, a vi kao korisnik dobijete mačka u vreći.
Zbog ograničene kupovne moći kupaca i želje za extra profitom graditelja velika većina su nabrijali cijene i ugrađivali shit... tako da sada ljudi o svom trošku moraju rješavati nedostatke...

multilock je kao coca-cola - više razvikan brand nego što vrijedi, a svim znamo što se dogodi ako ostavimo komadić jetrice u čaši kole - nestane... tako i vaše pare
safty-tipps is offline  
Odgovori s citatom