Pogledaj jedan post
Old 07.06.2012., 13:33   #7001
Mislim da je razumljivo sto vise nemam nikako volje za pisanje ovdje. Da, eto ujeb*se vjencanje..kao i sve ovo lijepo pred kraj..npr rodjedan i sl. Ma serija ne vrijedi pisljivog boba, ali pisljivog boba od 100 i neke epizode i Korcule i da to ponovimo jos milioneee x ne bi se presrali koliko izjava stoji. Igrokaz, losa komedija, los crtic, kretenizam, debilizam..ne znas sto bi prije rekao. Ovo sve je cupanje dobrom basic idejom i prvotnom kvalitetom rada. Kad netko kaze da je bilo sto bi bilo ..realno bla bla mi ne bi imali seriju..pa bilo je i u pocetku..tj nije bilo, je li tako, pa opet smo imali smo seriju, radnja je isla..a opet nije bila propucana ovolikim i ovakvim previdima, jebenim nelogicnostima, da kazem nemogucnostima..od sitnih do vecih..kakvi su bili sve zapleti prvih 100 epki, pa je svaki bio dobro obradjen..kako da kazem..bio je moguc..bar donekle logican i realan..vidis ti sad..mali primjercic..svi znaju da je DInko slobodan i da hoce da ih pobije, nakon pokusaja utapanja Lare POGOTOVO SVI ZNAJU...i ni da traze policijsku zastitu da ih opkoli sve i prati, nemaju ni jebenog oruzja nitko od njih, a u diretknoj su opasnosti, nemaju ni jebenog strazara, a Jakov se u svemu misli bi li pustio Niksu da strazari pred kucom i da li je to potrebno..mali primjercic, kako rekoh, mizeran, jer stalno se dokazuju posljednih 70 epki, svakim zapletom, svakom scenom skoro....ja gledam ( doduse sad na netu pa sam trajanje epke od 45 min svela na 10 min ubrzavanjem) ali me ne prestaje ljutit ta losa uradjenost..to sto imam filing da ih tamo zaboli kita gospodnja sto vrijedjaju osnovnu inteligenciju u puka..stalno vrije u meni to..da ..nzm jesam li vise ljuta na njih ili na sebe sto blejim u ovo.
Dakle, Blanka je apsolvirala u svojoj gluposti....samo umobolnik moze sklepati onakav lik, nenormalan, neusuglasen s mozgom, realnosti, vlastitim emocijama, nemoguce kontradiktoran i glup. Sto sam s curama sinoc na skype pricala Dinko ja sotona i to svi znaju i znaju na cemu su..sotona i sotona i s tim ti puca u glavu i znas sto mozes cekivati....a ova pacenica, kofol dobra, cmizdri okolo i slini po oltarima, prodaje bogomoliju neku, a najvise ih tamo zajebalaaa, najvise zla ucinila upravo ona..Dinko je svakako poremecen i zao..ali za nju nema opravdanja..evo sad imaju napokon i konkretan razlog da je strpaju u zatvor pomaganje bjeguncu bas me zanima hoce li to ikako uzeti u obzir..jer dosad je presucivala istinu i tim unistila, zagorcala i osudila toliko sudbina, ali evo sad je pocinila i konkretan zlocin, vise nije saucesnik u zlocinu negu ucesnik. Sada moram iscitirati Jakova iz dijaloga s Larom 170 epizoda..JAKOV: ''ne mozes opravdati Blankuku znas..i ona je kriva..
..da je potrebno, da je u opasnosti ( mali Zlaja) i ja bi ubio za njega [I[/B][/I]...ALI OVO NIJE BILA TAKVA SITUACIJA..
..da mu ona nije pomagala ova cijela kalvarija bi puno prije zavrsila....
..da je moj sin u opasnosti pristao bih na sve,
  • ALI GA NIKAD NE BIH BRANIO U ZLOCINU....

..ja kad probam misliti o njoj( Blanki) ja se samo sjetim tebe( Lare) u onoj kadi i tu staje svako moje razumjevanje, i ona je za sve djelmicna kriva'' e to je to ..to je to.. sve je receno s ovim..UPRAVO TO..sto ja pisem od 300 zadnjih pedesetak stranica..hvala Jakovu sto me cuo .....
..svo vrijeme otkako sam cula najavu za film nagovjestavlaa sam da nece biti hepienda tako da nisam iznenadjena.
vjencanje je bilo divno, svaki detalj mi se svidja..i sama bih ga onako osmislila...
..Mate i Nikol su bili zabavni bez Ogija koliko crno ispod nokta...ali Mati nitko ne moze pomoci..ja sad vec imam ozbiljne pobune u zeludcu kad ga cujem, vidim, slusam.....
..s svima se gore slazem..vama..suvisno mi spominjati..
..ovo sto smo gledali zadnjih epki je cista sreca..prava..vrh..zadovoljstvo..sve ..i da im jedan pisljivi DInkec sve zajebe po ne znam koji put, a davno lik isprovaljivan, trebali su vec davno uvesti bar jos jednog novog negativca..evo dokaz jos jedan da djavlu nitko nista ne moze, ni zatvor, ni ludnica, ni tuzba, jedino smrtna kazna..kud ga ne ubi onaj Niksa s autom onda..on jedini tamo ima muda za tako razuman potez.....

Zadnje uređivanje Nadalllina : 07.06.2012. at 14:22.
Nadalllina is offline