Pogledaj jedan post
Old 15.02.2011., 10:57   #11
Quote:
M@Lecka kaže: Pogledaj post
nisam pila dobre 2 godine nikakve antibiotike...uzimam tablete samo protiv bolova prije menstruacije...
ciklus mi je sasvim uredan...a tezina... pa normalne sam grade...tu i tamo negdje malo visi ali ajde nista pretjerano...no lako dobim na tezini a isto tako mogu lako i izgubit... ja sa mamom nisam imala nikad konkretan razgovor o time, jako je zatvorena,a i ja sam...no morat cu joj javit naravno, jer ce me ona najbolje uputit... samo sam htjela vidjet vasa misljenja, jer si to mozda ja stvaram svakave paranoje... ali eto... ocito cu Vam se ubrzo pridruzit n temu ( hvala svima na odgovorima :**
ej bok

ja imam 33 godine.kosa mi dosta opada, znojim se ..i ceste valove topline i zime imam.bolne grudi stravicno i nekakav bijeli iscjedak ( kad stisnem)..zadnjih godinu i pol sam brdo pretraga radila..jer paralelno ima i nadutost trbuha, grčeve, ubrzano lupanje srca, malo vise dlaka po licu bočno, dosta sam blijeda i kažu da sam jako smrsavila ( jesam sa cca 73/75 na 57/58-kako kad -ali to u par godina i sad rzim tu kilazu vec cca 2 godine)...stitnjaca mi je u redu ( teta mi s njom ima problema), krvna slika-slabo željezo i malo povisena masnoca, gastroskopiju nisma mogla napravit jer to odvratan pregled..uglavnom ginicka je ustanovila da imam gljivice-one mogu dosta sranja napravit ako se razmnože..i hormon laktoza mi je bio povišen- a on je hormon stresa....

doktorica opce prakse kaze sve od stresa..od stresa se nerviras, dolazi do anksioznosti, nesanice, pada imuniteta-koji onda uzrokuje razmnozavanje gljivica, pojacanog ili usporenog metabolizma..


ako ti netko u obitelji ima problema ša štitnjačom-najbolje da nju provjeris..ako nije štitnjača, probaj hormone kontrolirat-ja sam vadila 4 zenska hormona-treba pazit koji dan ciklusa se koji vadi...za štitnjaču mislim da uputnicu dje dr.opce prakse a ove hormone-ginicka ..po meni obavezno kod ginicke odi
smile4 is offline  
Odgovori s citatom