Pogledaj jedan post
Old 24.10.2007., 09:46   #24
Dobro si rekla, prava si osmosmjerka što se profesije tiče. Ne možeš bez nje, ne možeš s njom.
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
meni je MC u skorpionu (uran u konjukciji). vladar asc je u vagi u 9. zavrsila sam jezike i sad prevodim, vecinom bankarske stvari sto je u skladu s MC-om i asc u jarcu i 9. kucom. medjutim, otkrila sam vrlo brzo da mrzim taj posao iako ga dobro radim i da to ne bi mogla radit do kraja zivota. posto mi je asc u jarcu nikad se nisam mogla vidjeti u skoli nego samo u poslovnom okruzenju. sto da dalje gledam? pretpostavljam da je ovaj problem simboliziran time sto je pluton apex T-kvadrata u kvadratima sa saturnom i asc (sto znaci da sam se prvo ubijala da zavrsim fax i na kraju sve uzalud). rjesenje se gleda u najjacem pozitivnom aspektu. to je jedino trigon plutona sa suncem u 5. jel tamo spada turizam, tamo sam najvise volila raditi? znam da je turizam inace neptun i 6. kuca, imam dosta neptuna (u domicilu u 12., egzaktni midpoint sunca i mjeseca) a u 6. mi je konjukcija mjeseca, merkura i j. cvora. mislila sam da je i 5. mozda turizam jer se odnosi na zabavu i slobodno vrijeme. sunce i saturn nisu nimalo povezani i bas mi je drago zbog toga. saturn u raku u 7. (nikad nisam imala jasno izrazene interese a kamoli osnovne orijentacije, ja sam blizanka tj. osmosmjerka , kad sam bila mala znala sam samo da zelim djecu i sretnu obitelj)
Jednom sam razmišljala o koncepciji tkz. horoskopa iz dnevnih časopisa. A to je onaj njihov osnovni tris koji je uvijek istaknut: ljubav, posao i zdravlje. Nije to bezveze ()…..Nekako uvijek mislim da u životu svake individue treba biti jedan ljubavno ispunjen Betić, jedan poslovno ispunjen Betić i jedan zdravljem ispunjen Betić. I nije dobro ako nešto od toga ne štima.

- Pa kada se pogleda tvoja osnovna kombinacija blizanac/jarac/blizanac vidi se da je drugi Betić tu preuzeo dominaciju. Ovo je jaka poslovna kombinacija, kombinacija s velikim profesionalnim potencijalom. Toliko velikim da može pojesti ostala dva iz onog trisa.

- To je izvana. Kada se malo zagrebe ispod površine profesije vidi se da 2. 6. i 10. polje (koliko sam vizualizirala, ispravi me ako sam u krivu ) kombinacija zrak/voda. Takvoj profesionalnoj kombinaciji nedostaje iskonskog žara i praktične primjene (utržka) velikog intelekta i odgovornosti, jer ta polja ne sadrže vatrene ni zemljane planete.

- Nadalje, tvoje Sunašce je ispod horizonta kao i vladar i Mjesec što pokazuje da se bolje snalaziš kao "mali čovjek" nego kao ajmo reć’ društveno istaknuta jedinka. Ne bi trebala raditi sama, trebaš svoj mali veseli, sigurni, pouzdani tim (vladar konjukcija luna u 6. polju) da bi poslovna atmosfera za tebe bila zdrava. Ovaj južni čvor u konjukciji s vladarem i to u 6. polju je nezgodan jer radi na dva fronta….hoće da se "sama potrudiš" naći posla, ali u isto vrijeme značajno "oduzima" profesionalno pouzdanje.

- Uran je u konjukciji s MC-om što mu je jaka profesionalna pozicija, a sve ovo što si napisala da si do sada profesionalno probavala zanemaruje njega. Takav Uran je uvijek profesionalno ispred svog vremena. Ako nije "reformator", odnosno ako ne tjera druge na promjenu mišljenja, onda dobiva otkaz. Tako da osim što je posao prevodioca za jednog jakog blizanca previše sjedački, ovaj Uran mi izgleda kao najgladniji striček tvoje karte. A i prepametna si za jednog izvršioca manualnih radnji poput igrancije i premetanja riječi. To za jednog blizanca poput tvog može biti zgodan hobi.

- Što se tiče turizma, on je 5. polje (tvoje Sunce), ali i 3. i 9. Nemaš treće polje, ali imaš jakog blizanca, a u 9. polju je vladaoc MC-a. Turizam je dobar izbor.

Pa iz ovoga navedenog…moja intuicija te vidi kao stručnjaka/odnosi s javnošću u jednoj dobroj firmici. Poslovi vezani uz turistički marketing bi bili odličan izbor.

Ali, nemoj samo sada uključiti svoj samobanirajući podznak i reći da je to neizvedivo ili da si stara. Pogle npr. Švarcija.....nekada akcijski junak, a sada guverner Californije.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 24.10.2007. at 14:23. Reason: gramatika
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom