Pogledaj jedan post
Old 24.10.2007., 14:24   #29
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
- Što se tiče turizma, on je 5. polje (tvoje Sunce), ali i 3. i 9. Nemaš treće polje, ali imaš jakog blizanca, a u 9. polju je Pluton vladaoc MC-a. Turizam je dobar izbor.

Pa iz ovoga navedenog…moja intuicija te vidi kao stručnjaka/odnosi s javnošću u jednoj dobroj firmici. Poslovi vezani uz turistički marketing bi bili odličan izbor.

Ali, nemoj samo sada uključiti svoj samobanirajući podznak i reći da je to neizvedivo ili da si stara. Pogle npr. Švarcija.....nekada akcijski junak, a sada guverner Californije.
ej, smrzla sam se, nad cijelim tvojim postom a pogotovo nad ovim zadnjim ti stvarno znas procitat ljude, al ono skroz na skroz. ne znam sto da kazem osim da su mi to secret wishes a samobanirajuci podznak (nisam samo ja tu kriva, nije bas da mi daju sansu, sjeti se da pluton kvadrat saturn ima jako puno veze sa drustveno-politickim prilikama a trenutno su takve da se favoriziraju mladi, sto sam s ovim uranovim tranzitom itekako osjetila) se mozda opusti i dobije samopouzdanje i neku sretnu priliku kad se uskoro jupiter priblizi jarcu i'll keep you posted

tako sam sretna s odgovorom, puno ti hvala i svako dobro ti zelim

p.s.: venera mi je u 3. (vladar 9., 4. i 5.) ali u konjukciji s chironom . vladar 3. je mars u raku u 7. isto naglasen ko i pluton, apex T-square. tako da sam i tu valjda dobro opremljena kad napravim odredjene zakrpe i modifikacije. ciaos.
betiboop is offline  
Odgovori s citatom