Pogledaj jedan post
Old 18.02.2010., 20:17   #22
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post

Ti u stvari želiš indeks tema s činjenicama ukratko.
To se ne dobiva pokretanjem rasprave, nego popisivanjem rasprava i davanjem
poveznica na rasprave ili čak na stranice unutar neke veće rasprave.

Želiš li održavati takvo nešto?
Ja ću ti pomoći s moderatorskim alatima.
Nemam vremena biti neki "polumoderator" na ovom forumu.

Reći ću još jednom ukratko.

Samo želim da postoji jedna "opća" tema o Domovinskom ratu , u kojoj možemo slobodno govoriti o bilo čemu vezanom uz rat , a da se pritom ne zamaramo mogućim offtopičarenjem , kao na drugim temama. Također želim da se kronološkim izlaganjem sukoba u svim dijelovima Hrvatske jasno naglasi veličina ovog rata - jer bio je to veliki rat.

Preveliki broj tema neće pridonijeti kvaliteti ovog foruma. Ako ćete otvarati zasebnu temu za svaki gradić imat ćete gomilu tema sa deset postova , ali niti jedna od tih tema neće biti "živa" , i samim time manje zanimljiva i manje čitana.

Pokušajte zamisliti da je netko temu "Bitka za Vukovar" razdvojio na Sajmište i Borovo naselje. Bilo bi to nepotrebno i ništa sa tim nebiste postigli , već samo naštetili. Ista stvar će se desiti i sa cijelim podforumom bude li broj tema konstantno rastao. Bolje ja za ovaj podforum da postoji nekoliko "življih" tema na kojima se stalno nešto piše.

Ja temu "Bitka za Vukovar" naprosto volim. Kada se na toj temi ne bi konstantno održavala neka rasprava , kao što se održava , onda je ne bi volio , bez obzira na broj podataka tamo iznijetih.

Smatram da zasad imamo sasvim dovoljan broj tema , a vjerojatno i previše.

No ako vi , ili netko drugi , želi otvarati nove teme , ja nemam ništa protiv toga , ali želim da postoji i jedna jedinstvena tema o Domovinskom ratu , na kojoj će se voditi općeniti razgovori o DR-u. Teme koje se otvaraju su na kraju krajeva , jedan oblik druženja , a ne samo nabubavanja podataka , i još da pritom morate pazit šta ćete reći , da nebiste offtopičarili. Razbijanjem tema na manje teme razbijate i rasprave , koje bi se dogodile , da se više toga reklo na jednoj temi.

Također sam rekao , da nemam ništa protiv toga da se materijal sa ove teme , koristi na drugim temama ako netko misli da će time pridonijeti kvaliteti tih tema. Ali pod uvjetom da ono što je zapisano ovdje ostane ovdje , tojest da ne bude izbrisano. Dakle , ako baš ne želite da se ova tema razvije , za što ja smatram da je pogrešno , barem je nemojte ubit do kraja. Umjesto da brišete tekstove , samo ih duplicirajte. Mada je i to po meni nepotrebno , jer tema ima i previše.

Zadnje uređivanje Keva : 18.02.2010. at 20:24.
Keva is offline