Pogledaj jedan post
Old 22.07.2017., 01:37   #60
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Kako da ga se ne setim... sedi kao optuzenik u Kafkinom Procesu... kao, drpao je neke dnevnice... a ekipa oko Agrokora kao sidro vuce celu drzavu nadole... ali to nema veze secam se jos onog duela Marasa i Glasnovica... jedan znojav, drugi mucav...

Koalicija sa HNS... ideoloska travestija... ali izgleda sve prolazi... ne cudim se uopste, poznati su mi ti trikovi, gledam ih ovde...

Odmakli smo od teme... 3 mora... taj naziv mi je trash... mozda da ubace i 3 planine... Dinara, Karpati i Tatre...

U sredini brat Orban... taj se jos pesnici sa Sorosem... malo mi je drago jer nerviraju bivsu omladinsku sekretarku za kulturu komunisticke partije DDR-a... ali kad vidim pozadinu price... mmm... ne mirise dobro, imacemo mnogo pizdarija...
, a jesi car.
Brat Orban.
Sekretarka vjerojatno ima neki podeblji dosje kod ćelavog u nekoj zaključanoj ladici. Možda i intimne slike u nekom badiću na omladinskim radnim akcijama dok su se kupali u rijeci Spree.

Quote:
hilderik kaže: Pogledaj post
Revenger 20 kaže:

Kina i Rusija su sve samo ne saveznici. Imaju trenutni sporazum iz koristi, a u budućnosti ne mogu biti nikakvi saveznici. Da Amerika sutra utone u ocean, ovi bi zaratili za 5 minuta. Euroazijatstvo uključuje i Indiju, s kojom Rusija ima bolje odnose nego s Kinom.

Istina, ali ako anglosas potone to je već druga priča - u sukobu zmaja i sad-a rus će biti neutralan, ali će pustiti zmaju protok dobara tijekom sukoba - ako zmaj dobije pacifik gotova je anglo prevlast. Tek tada se može pričati o potencijalnom sukobu zmaja i rusa + što u takvoj situaciji treba uračunati još faktora osim indije, a to je južna amerika i stara dobra europa pa makar bila na koljenima.
Točno. Samo Anglosas je veoma žilav i lukav i ima višestoljetno iskustvo manipuliranja ostalih. Jest da ga muči što resursi presušuju, ali think tank rade 0-24 blagdanima i nedjeljom. Ja im dajem rok još 20-30 godina gdje će otići u izolacionizam i imat ćemo 4-5 pola u svijetu.

Moja prognoza:

Angloameričko-latinski
Europski sa dominacijom Njemačke
Ruski
Kineski
Indijski

Ostali će gravitirati nekome.
Ono što će biti zanimljivo pratiti jest kretanje Turske, Japana, Indonezije, Pakistana.
Revenger20 is offline  
Odgovori s citatom