Pogledaj jedan post
Old 07.11.2017., 10:41   #52
@Nikita D. hvala na savjetu isprobat ću prvom prilikom

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ja se zalijevam kao da nema sutra. Morat ću se obuzdati.
Isto dobiješ i s manje utrošenog ... koža upije koliko joj treba a ostalo se osuši.

Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Neznam što planiraš/planirate kupovati ali od značajnijih popusta na kozmetiku ima i Cult Beauty, Feelunique, Beautybay, Lookfantastic, Zoeva koliko se mogu sjetiti od "naših" a Ameri klasika svi..

Za dobro jutro.. Inače, znamo kako su Japanci jedna drevna ali i napredna kultura (ne samo za AB).. And then this..
https://m.youtube.com/watch?v=Ct6BUPvE2sM
(Inače da ne mislite da je sprdnja-frajer je tolika "zvjerka" da se nalazi sa Trumpom za vrijeme službenog posjeta)
uljepšao mi je dnevno sivilo
val Melania neće pokupiti modni izričaj

Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
Pitanjac:

Jel se isplati? Jeste zadovoljne vi koje ste ih koristile?

Nisam zainteresirana za Lemon, nego za Wine i/ili Green Tea.

Vidim da Wine u sastavu ima kiseline (Tartaric, Glycolic, Lactic), a Green Tea ne, nego se oslanja na, citiram s Neogenovog sajta: "Chemical Peeling Effect of the Green Tea Serum [to] Help Remove Dead Skin Cells, Cleanse, and Purify the Skin".

Sjećam se da je netko ovdje hvalio te blazinice jer sam ih zapisala na šalabahter prije pola godine kad sam tek počela čitati ovaj forum, ali sad bih još malo detalja
Sve te kiseline potpadaju pod "kemijski piling" prirodne se razlikuju po porijeklu; glikolna kiselina je stvorena u laboratoriju i ona je identična voćnim kiselinama - u voću se nalaze u slabijim koncentracijama, u labu naprave jačinu kolika im treba ... sličnim riječima mi je to davno objasnio dermatolog s napomenom "sve vam je to isto".
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline