Pogledaj jedan post
Old 17.04.2009., 14:25   #81
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Joj ove kutije su super bas mi treba njih bar 4 za nasu spavacu sobu..: : smrc:

A sto se tice djepova,.. da, palo mi je na pamet da mama nesto sl sasije, al mislim si da cu radije kupiti ako nije puno da ju na zajebajem..
Al bice ipak da ce sivati...

Znate li gdje ima kupiti ploca(crnih) po kolima se moze sarati kredom? Naime, to sam si zamislila kao jednu stranicu ormara.. (visecih) isto za djecju sobu, naravski. Slicno nesto sam vidjela u ikei.. Al eto.. Obzirom da ikea nece nikad doci u hrv, a meni se neda sve to prevoziti....
kaj se tice ovih djepica..ima i velikih-to su ovi kockasti i ima ih tri u nizu (tu stane podosta svega) i malih a cjenu opet ne znam napamet.........ako imas materijala i znas sivat bilo bi se super poigrat (ja sam razmatrala ovu mogucnost ali posto nemam doma nikakav materijal bilo mi je preskupo kupovat nekoliko boja materijala jer od svakog moras kupit metar)

Kaj se tice ploce za pisanje - netko mi je pricao neki dan o tome i ako se dobro sjecam bilo je price o Furniru, pa ti rezu na dimenzije koje zelis - nadam se da sam dobro zapamtila
A znam da postoje i one mat folije koje kad se nalijepe imaju ulogu kao ploca ali to ne znam gdje bi se moglo kupit
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom