Tema: Glavobolje
Pogledaj jedan post
Old 05.09.2010., 12:25   #224
Quote:
Opća opasnost kaže: Pogledaj post
Hahaha, citam je ovo boldano, kako citam tako se sve vise odusevljavam jer me opisujes 100%, mislim si super, napokon cu saznat sta mi je, kad ono zakljucak - depresija i anksioznost. Pa to imam kronicno.
Da da, znam o cemu govorim, nazalost

Psiha je cudo.

Da dodjes u situaciju da sam sebi ne vjerujes, ili ne vjerujes lijecnicima, ili zdravoj pameti... "boli me, tu me boli u grlu, steze me u prsima a tlak mi je 120/75, glukoza 4.5, krvna slika savrsena, ali boli me doktore i pijan sam u glavi, doktore sta mi je"?

a on kaze, uz osmijeh, "mislim da bi trebali posjetiti psihologa ili psihijatra"

jasonstone43, kako rekoh glavobolja moze biti uzrokovana iz milijun razloga, nemoj panicariti jer panika ti je najgora, vjeruj mi, samo ces si psihu sjebati i navuci hipohondriju... prati lijecnicke preporuke, surfaj po netu, upisuj simptome, i naci ces rjesenje kad tad.
sinusi mogu biti uzrocnik, moze i ocni zivac posebno ako te boli sljepocnica, a iz iskustva znam da bol u predjelu sljepocnice koja "seta" od potiljka do sljepocnice i nazad, najcesce znaci da je problem do vratne kraljesnice, a i ne mora to biti... tesko je sa glavoboljama biti pametan.

Naravno, ja znam na sta si ti prvo pomislio, ali nemoj biti negativan, tumor mozga ima ipak "jace" simptome od obicne glavobolje, dvoslike, gubitak vida na jednom oku, padanje u nesvjest, krvna slika nije dobra i tako dalje...

I prolazna (ili malo dugotrajnija) slabost moze biti od slabije cirkulacije, pa i od anksioznosti... zaista sirok spektar mogucih oboljenja.
Crni_Bombarder is offline  
Odgovori s citatom