Pogledaj jedan post
Old 08.04.2012., 06:11   #38
Quote:
renate kaže: Pogledaj post
Citala sam tamo sve i svasta ali tamo pise samo kako ide postupak a ne pise sta ce kome da se desi i kako dalje, to je ionako individualno, zato i pitam ovde jer ce neko od iskustva mozda znati da mi da odgovor na neko pitanje.Ranije kad sam trebala poceti sa stimulaciom 6dc rekli ste da je to veoma kasno a doc tvrdio da to nema veze kad sam pod supresijom to mi je isto potvrdio i onaj doc sa foruma.E sad interesira me da nije stvarno bilo mozda prekasno pocinjati na 6dc pa zato imam samo 2 folikula do sad?Ili su me zeznuli sto su mi dali taj sprej tako dugo?Nista ne razumem
to kako si reagirala ima veze
a) sa stanjem jajnika
b) s protokolom

mislim, moze biti ni da u nekom drugom protokolu ne bi puno bolje reagirala..ALI obzirom na los amh je PRETPOSTAVKA da odgovor na stimulaciju pod dugim protokolom nece biti bas neki. zato mnogi i vade taj AMH i broje antralce da bi odlucili koji protokol.

stoga se mnogi doktori na takvu sliku ne upustaju u dugi protokol. njemci ga ocito vole, svejedno kakvo je stanje jajnika
velika vecina kod takvih pacijenata ni ne pokusava probati s dugim protokolom.

da se razumijemo, znaju doktori poceti stimulaciju s puno lijekova (4 ampule npr), ali bez supresije u ciklusu ispred. btw. ist tako je veliki dio lijecnika misljenja da stimuliranje s vise od 4 ampule (300IE) nema bolji ucinak u odnosu na stimulaciju do 300IE.

primjeri za low responder protokole

low responderi - ispod imas jos nekoliko linkova na temu
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom