Pogledaj jedan post
Old 25.03.2015., 18:22   #88
mi nismo neki putnici ali mi je ostao u sjećanju hotel u IT sa 3 zvjezdice sa stvarno smiješnim obrocima, doručak nije bio švedski stol i to je bilo zbilja jadno što bi se dobilo na pjat, 2 fete neke podriguše najjeftinije, večera malo bolja, ali za tu lovu ne vrijedi

ovako u apartmanu kontam da ipak mogu nešto pripremiti na brzaka i najesti se bar količinski ako ne nekom kvalitetom

samo nemojte u onaj Gardaland hotel, baš sam čitala osvrte, tamo su svi složni da te lijepo oderu a ne dobiješ neku vrijednost za to

Mirabilandija je meni osobno bolja od Gardalanda, davno je to bilo, ali u lipnju kad su već počeli praznici, vikend, pun park, a nigdje ne čekaš dugo kao u Gardalandu, najduže 15 minuta
i imali su neke baš fora atrakcije koje nisam vidjela slične u Gardalandu, baš posebno, veliki je plus što je u biti povoljnije, evo baš sad promocija, kupiš ulaznicu preko neta za 25 eura i vrijedi dva dana. čini mi se da manje deru s cijenama, tamo gotovo da i nema stranih posjetitelja u parku, paze na svoje

minus je udaljenost, iz Zg definitivno predaleko bar po meni za ići s djetetom, iz RI na knap da ti ne bude dosta više svega, po meni bi bilo idealno ukrasti 2,3 dana od ljetovanja pa se uputiti brodom/trajektom preko u Anconu i odmah si blizu parka
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom