Pogledaj jedan post
Old 14.04.2015., 13:51   #100
Quote:
dudolinjo kaže: Pogledaj post
Mi smo dosad bili samo s agencijom pa me zanima ako se možeš osvrnut na troškove puta od Rijeke do tamo (ono vinjete , gorivo itd).
Gorivo, kako je mackonja napisala ovisi o autu, to moras sam izracunati. Cestarina nas je ispala 20.50 Eura po Italiji, za Sloveniju ne treba vinjeta, a Rupa je mislim 7 kn. Ali to je iz pravca Rijeke. Treba uracunati jos i parking kod Garalanda 5 Eur/dan. Tankali nismo jer mozemo s tankom preci cca 1000 km, pa smo trosili domaci dizel Do tamo nam je trebalo 3 sata uz dvije krace pauze (nije mjerodavno, jer se muz ganjao).

Quote:
dudolinjo kaže: Pogledaj post
Jel moraš imat navigaciju da bi se snašao po Italiji ?
U principu ne, ali treba pratiti putokaze. Ide se autocestom prema Veneciji i kasnije Milanu, nakon Verone treba pripaziti i izaci ili na izlazu Sommacampagna ili Peschiera, na autocesti na tim izlazima pise i Gardaland. Nakon toga su sva krizanja po lokalnim cestama oznacena smedjim tablama Gardaland. Jedino treba biti jako oprezan jer su talijani specificni po tome da na krizanje stave jedno 20 putokaza sa vrloooo sitnim slovima. Pa ako prebrzo vozis ne stignes procitat sve

Quote:
dudolinjo kaže: Pogledaj post
Lei jeste isprobali to novo čudo?
Oblivion? Nismo, bilo nam predugo cekati 40 minuta A kad se sjetim da sam jednom za Corsare stajala preko 2 sata u redu Da smo bili sami bez malca cekali bi sigurno, tih 40 minuta je macji kasalj koliko ce se cekati u ljetnim danima kad krenu praznici.

Quote:
mačkonja kaže: Pogledaj post
Mi idemo sredinom svibnja u ove iste apartmane gdje je Lei bila, isto ćemo prenoćiti samo, ali je u svibnju smještaj tamo 20 eura skuplji
A si vidla cijenu za spicu sezone u osmom mjesecu 170 Eur dan Hint: da bi se vodokotlic punio ostavite upaljeno svjetlo u kupaoni neko vrijeme (nama je trebalo jedno par sati da skuzimo zasto se ne napuni nakon koristenja).
Lei is offline  
Odgovori s citatom