Pogledaj jedan post
Old 22.07.2003., 15:11   #18
eto.. ja sam imala febralne konvulzije kao mala...
prvi napad je bio kad sam imala.. tako 10 mjeseci.. bez obzira na sve su se ponavljali do negdje trece godine, kada sam nakon jednog gadnog napada zavrsila u bolnici.. od tada sam sljedecih 3 godine bila na phemitonu.. svaki dan ... do kada sam krenula u skolu su me lagano skinuli s njega...
napadaji mi se nisu ponovili vise nikada (tj. od onda kad sam pocela piti tu terapiju), ali je i sada jos uvijek opsadno stanje kada imam temperaturu.. meni su je skidali hladnim oblozima i stalnim dezuranjem uz krevet za provjre...
eeg sada moram raditi svakih godinu i pol otprilike.. a krenula sam od provjere svakih 3 mjeseca.. nalazi su sada u granicama normale...
ne smijem se prekretati tj. okretati, ne smijem gledati u ono blink-blink efekt svijetlo (kao na partyima), ne smijem se vrtiti....
imam glavobolje i probleme s dugom koncentracijom kao izravna posljedica toga...
i zbog tih tableta koje sam pila imam kojekakve nuspojave....

znam da ovo ne zvuci bas utjesno.. ali eto.. prezivi se.. ja se ne sjecam nitijednog napadaja.. ali mama se rasplace svaki put kad se sjeti..... napisala sam ovo, cisto da znas s cime se moze racunati.. a mozda i nece biti tako.... ipak se medicina promijenila u zadnjih 15-ak godina...

no.. htijedoh reci.. drzi se! bit ce sve u redu!
Doria is offline  
Odgovori s citatom