Pogledaj jedan post
Old 28.07.2016., 14:11   #36
Quote:
Carandiru kaže: Pogledaj post
Zanima me vase vidjenje "dolicnog" ponasanja jedne razvedene zene i majke?
Mozda osobna iskustva vezana za reakcije okoline/djece/obitelji/bivsih partnera?

Dakle, kako da se ponasa jedna mlada zena i majka, svjeze razvedena, pogubljenog identiteta...a da pritom ne padne u ocima sela?
Banalan primjer...dok sam bila u braku, ako mi prijatelj dolazi popravit masinu necu ni promislit sto ce susjedi rec. Sada...cu promislit... Nocni izlazak...prije me zabavljalo hoce li me netko vidjet kad sam se vratila (jednom u pola godine). Sad me ipak malo opterecuje.
Komunikacija s muskarcima...prije neopterecena i pristupacna, sada rezervirana. Iz straha da se moja prirodna vrckavost ne protumaci kao stav raspustenice gladne k... Pa sad cesto glumim neko stufo stvorenje koje ne slici na mene.

Da se razumijemo, nije stav sela ono sto me strasno brine. Brine me da stav sela jednom dodje do usiju moje djece. Brine me: kako ostati svojoj djeci uzoran model a istovremeno izgraditi neki novi zivot i okruziti se novim ljudima?

Imam dojam da je muskarcima s te strane cesto lakse- mozda se varam?
Jesi prezivjela najkriticnije razdoblje
Naletjela sam na ovu temu i skuzila da mi zao sto neki pitaju, traze pomoc a kada se to rijesi, ne zele podijeliti nastavak i pomoci drugima.
Eto Carandiru, gdje god da si, primi velike pozdrave
milencica is offline  
Odgovori s citatom