Pogledaj jedan post
Old 18.08.2016., 21:20   #69
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Procitao/la koji su to detalji koje sam ja promjenio? Mislis da bih, naprimjer, se "usudio" opet reci da se meni "ne da" ic na neki rodjendan, npr?
Obitelj mi ipak previše znači.
Bila je, usudim se reci u boljim odnosima s mojom mamom nego ja.
Nije imala nista protiv nje, znala je cuvati djecu kada bi vrtic bio na GO, ili bi netko bio bolestan i sl, bez ikakvih problema, naravno baka servis prisutan i kada bi mi nekud otisli bez djece itd..
Pricitaj si sto si napisao na ovoj temi i malo se zbroji.
Sest godina nisi htio pricuvat djecu, otic s njima u park ni u kino i pustao si da zena snosi sav teret brige za njih. I imas obraza reci:
A) da njeni razlozi odlaska nisu opravdani
B) da si se promijenio preko noci
C) da ti obitelj previse znaci
D) da bi djeci bilo bolje s tobom.


Reality check: NE, NE BI.

Curica tek krece u prvi razred i bolje da krene tamo gdje ce po novom zivjeti. Zena ce vjerojatno za njih rijesiti dadilju ili neku drugu vrstu cuvanja, obzirom da se do sada za njih sasvim dobro brinula.

Razumijem zenu - pasivna si trutina koji nece pomoc, a seres joj kad si priusti neku sitnicu. Pet pari cipela koje si joj sad kupio iz ocaja nece te iskupiti za tvoj katastrofalan karakter koji je trpila godinama.

I da, naravno da mislim da bi se "usudio" opet reci da ti se "ne da" i to unutar dva mjeseca od kad bi se vratila nazad. Cim bi se stvari izgladile, opet bi krenuo po starom. Ljudi se NE mijenjaju preko noci.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom