Tema: Vaga
Pogledaj jedan post
Old 22.09.2017., 20:45   #2436
On vaga. Ja jarac. Suradjujemo godinama vise ili manje intenzivno. Od prvog dana smo kliknuli sto se tice stavova. Ni jedno jedino razmomilazenje u misljenjima. Konstanta je da kad ima curu onda se ne javlja. Kad nema druzimo se. To druzenje je samo na poslu. U zadnje vrijeme kave su postale redovne. Kad prica gdje je bio i sto je radio je uvijek u jednini. I onda jedan dan spomene curu. Ali i dalje govori kako je negdje bio sam, radio nesto sam....
Sve ove godine on je vise manje isti. Ja sam mijenjala formu ��Od sexy mrsavice postala sam dosta jedra ��Zelim reci da me je vidio u svim izdanjima. I nikad ga ta forma ocito nije zaintrigirala na nesto vise. Jer da je valjda bi nesto poduzeo. Nismo vise djeca. Najradje bi mu rekla da bi bio najbolje da prestanemo pit kave ali super je kolega i dobar prijatelj. Da ga sad recimo nazovem i kazem da ga trebam dojurio bi. Drag mi je,rado bih ga bolje upoznala kao muskarca. A opet zelim da sam nekom privlacna ja u paketu, a ne samo da vidi vanjstinu. Kako zaintrigirati dobrog kolegu i prijatelja vagu, a da nisam u sljokicavoj minici sa atributima na izvolte ��
mijauvau is offline  
Odgovori s citatom