Pogledaj jedan post
Old 06.07.2007., 21:35   #55
Pomoć oko restrukturiranja Chat Laboratoryja

Čujte i počujte, radni narode ovih prostora... forum.hr-a.

Chat Laboratory je izgubio svoju funkciju, a ta je biti središnje mjesto za chat na bivšem Internet Monitor Forumu. CL u jednu ruku mrtav, a oživljavaju ga tek glupe rasprave kojima smo ovih dana mogli biti svjedoci.
Današnji forum.hr svoje funkcije središnjeg mjesta za chat ima u jednoj od top-tema podforuma Baš razno kojeg moderiraju kolege kemik i cosanostra.

Čisteći Chat laboratory od "pomozite"-tema, savjetovao sam se s AxMijem oko novih pravila. Na CL uvodimo barem ove dvije novine:
1) svi threadovi čija je zadnja aktivnost starija od 30 dana, brišu se
2) uvodi se sticky thread (top-tema) koji će imati istu funkciju kao i Brbljaonica podforuma Na rubu.

Novina pod brojem 2) je bitna, jer tu tražimo vašu pomoć.
Treba nam ime tog središnjeg mjesta na kojemu ljudi koji vise po ovom podforumu mogu chatati. Imate fore nekoliko dana za smišljanje kratkog, pamtljivog i po mogućnosti, legendarnog imena.
Tako bi CL postao mjesto na kojem možete imati specifični chat o specifičnoj temi (koje se nakon 30 dana neaktivnosti brišu) te jednog glavnoj koja se neće brisati.
Zahvaljujemo na suradnji.



edit: palo mi je na pamet na Chat Laboratory zakačiti temu o Posljednjem pitanju. Mislim da bi to bila dobra stvar.
__________________
.

Zadnje uređivanje Endimion17 : 15.07.2007. at 23:32. Reason: Editirao sam boju, jer AxMi-24 kaže da je plava njegova... Iako ju svi drugi modovi isto koriste. :P
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom