Pogledaj jedan post
Old 18.06.2003., 01:54   #20
Quote:
Secundo kaže:
Sada pokusavamo uzgajati tikvice, neznam kakve ce biti uz ovakvu susu, zalijevamo ih skoro svaki dan. Mozda ispadne koncentrat od tikvica
Tikvice, njami. To mi je fantasticno uspijevalo u mom vrtu u Novom Zagrebu. Tikvice se lako uzgajaju, samo im dobro zalij korijen, bas kao i krastavcima, a nedaj da se lisce smoci, radi plijesni. Po susi, posto ih zalivas, one bi morale fantasticno uspjeti.
Obozavam i jesti onako male na salatu, sa maslinovim uljem, jabucnim octom i cesnjakom, ili naribane na cuspajz. A i pohane tikvice su prekrasne.

Vidim da i ti volis luk. Jucer sam pojeo vise od pola velike glavice crvenog luka. Bila je ljuta, i suze su mi curile, ali sam uzivao. Nitko me u kuci ne kuzi kako to mogu jesti, ali jednostavno mi to organizam povremeno zahtijeva. Mozda imam manjak fosfora, sto li.
A sto je sa zadahom iz usta? To se dade rijesiti. Luk sam jeo prije vecere, a nakon vecere sam isprao zube sa ispiralicom koja je u sastavu moje elektricne cetkice za zube. Kada nakon toga iscetkas zube, pa ih jod jednom isperes, ne kuzi se uopce da si jeo luk. To na zalost ne radi sa cesnjakom, koji isto obozavam. Zadah cesnjaka dolazi iz zeluca, a tamo ne doseze cetkica za zube.
__________________
Up from Earth's Centre through the Seventh Gate I rose, and on the Throne of Saturn sate,
And many Knots unravel'd by the Road; But not the Master-Knot of Human Fate.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom