Pogledaj jedan post
Old 22.03.2010., 16:34   #6845
Quote:
**Anchy** kaže: Pogledaj post
Pozz!! Ne znam je li ovo prava tema za postavit pitanje ali bar cu pokusat Ima god. dana sam se preselila u novi grad i upisala se u zubarice u Domu zdravlja, teta se pokazala jako dobra ali je nakon par mj. otisla u mirovinu i dosla je nova koja je preuzela njene pacijente, bila sam kod nje dva puta sve ok....ali ima par dana sam ponovo bila i sad na njenim vratima stoji naljepnica da je privatnik, navodno samo iznajmljuje prostor u Domu Vise mi nista nije jasno, u jedne ure prima pacijente koji placaju, u druge one koji ne placaju....bijelu plombu naplacuje 212,00kn, tako da sam ocito u prvoj skupini Kako sam do nedavno bila student, a i u svom gradu di sam kod istog zibara bila 10 god. nemam pojma sta se dogadja a i je li skupa ili su to normalne cijene. Ako ste ista skuzili pomazite
Ta je doktorica otisla u zakup. HZZO ne pokriva većinu zahvata u stomatologiji a među njima su i bijeli ispuni to je minimalna cijena ispuna koji ti moze naplaiti stomatologa jer ako ide ispod toga može biti kažnjen čak mu se licenca može oduzeti.
Za vas se ništa ne mjena kod te doktorice, znaći ono što fond pokriva se i dalje ne plača, a ono što ne pokriva plačate jer ne pokriva.
Krumpir is offline