Tema: Asi (vol.1)
Pogledaj jedan post
Old 13.03.2011., 17:17   #9770
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
I još nešto. Meni je puno, puno zgodnija kada ima raspuštenu kosu, na licu, kao na onom koncertu. Tada mi ima baš nešto posebno.
Bende, bende!!! Čok posebna, prelijepa.

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Sjećate se kako je uletila Demiru u konak i shebala mu prvi spoj s Asi? Ona, naravno, nije mogla znati da oni imaju spoj. Ali čim je vidjela kako stvari stoje, da nije sebična mala koza, poželjela bi im lijepu večer i pobrala se. Ali ne, ona uleti, ignorira situaciju i počne tuliti iritantno.
Uh, kud me podsjeti na ovo...tad sam je mislila torpedirati na Mjesec. To je bila ona faza kad su svi odlazili od Suhejle ko rakova djeca, a naša Melek ni 5 ni 6, nego kod svoga brata, jadna. Tad nije bilo ni ovog hotela koji sad postade utočište samački rasploženih likova iz serije, a ni Alija sa stanom i (valjda) ponekom praznom sobom koji bi je tješio... (dok je ne nađe Aslan! )


ed: Duchessa, ne vjeruje mu jer je do ušiju zaljubljena u Alija. Ona njega voli već mjesecima, sad je napokon i od njega dobila krila, i dogodilo se ovo. Ona misli da Demir ima neke druge razloge koji ga sprečavaju da vidi kako je Ali u biti jako dobar, iskren i pošten, a da je Demir presubjektivan i slijep zbog ljubavi prema Asi i da se ustvari on osvećuje Aliju zbog zaruka sa Asi, dok vlastito sljepilo ne vidi, jer joj tako odgovara, jbg. Zato kažem crno na bijelo, riječ ne znači ništa, jer će na svaku Demirovu Ali opaliti kontru. U ovakvoj situaciji, ona je odlučila vjerovati Aliju. Šta da radimo?
__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 13.03.2011. at 17:28.
Adadjo is offline