Tema: Asi (vol.1)
Pogledaj jedan post
Old 13.03.2011., 17:20   #9771
Quote:
teresa kaže: Pogledaj post
Ciao. Ovo nisam prije vidjela. Svakako je to lijepo čuti od osobe koja svojom bistrinom i duhovitim dosjetkama podiže raspoloženje na forumu. Nisam pretjerala. Stvarno mislim da imaš najadekvatniji stil pisanja za forum. Imaš sadržaj i vješto mu pripraviš zanimljivo ruho. I svi su sretni, kad je zabavno.
Kako i sama kažeš, različiti smo i ne poznajemo se, a nastupamo kao vesela družina, svaki sa svojom pričom.
Kad si već spomenula puretinu, dozvolit ćeš mi da nastavim u tom smjeru.
Kako se se svi u 22 sata i nešto..naginjemo na ovaj prozor, forum i tema Asi su nam kao prostrt stol. Svaki iznosi što ima: Hajat, Asi62, lili prvic pripreme predjelo. Adadjo, Ema, Isabela su glavno jelo (iznesu par dobrih, debelih istina što ko batci padnu pred nas). Prilozi su brojni i raznovrsni: Monimalu, Defnne, wadra, tratinčica, mrvica, Gaga, dushessa, žanis, rosa, liryca....Mina je umak posebnog okusa. Naravno, za vizualni ugođaj tu su Oria, Whitelily, Mariana...Muški su vino, ati, ti si desert!
I, uglavnom, sve nam paše, svi nam okusi gode. Toliko o stilovima.
Dakle htjela sam napraviti multiquote svih postova koji su me pogodili u žici i onda sam shvatila da mogu slobosno napraviti copy paste zadnjih par strana.

Evo posta koji sažima sve ono što ova ekipa na forumu je.
Teresa hvala ti za ovo
mariana7 is offline