Pogledaj jedan post
Old 20.10.2006., 12:06   #5
Quote:
maksica6 kaže:
Evo polako se blizi vrijeme kad cu poceti preuredenje kuce -drugi tjedan 27.10 2006!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ako nije tajna - koliko si platio kucu? Di je to?

Ja i brat smo naslijedili jednu od bake i djeda, sa zemljom... Gornji dio je drven, drveni podovi... a dolje je kameni podrum... Gore tzv. "gank", kuhinja i dvije sobe u koje se ulazi izvana, sa "ganka", onak, bas starinski.

Neki tip nas ganja da mu prodamo, a mi nemamo tu namjeru jer bi htjeli urediti kucu kad (i AKO) cemo imati za to dovoljno novaca, a i sentimentalno smo vezani za istu... Taj doticni "gospodin" nam je ponudio 5000 eura za SVE. Jadno! Zar ne? Mislim, malo smo zapustili kucu i nije bas u naj stanju, ali nije ni TAK lose.

No dobro, i onak ne mislimo prodavat, ali, glede uredjenja. Prelistala sam 100 casopisa i znam ja kak bi to uredila, al... mislim da kosta...
Imas nekoga s iskustvom ko je vec uredjivao nesto slicno? Imas nekog arhitekta, gradjevinara ili firmu koja se time bavi???

Drzava navodno daje i neke poticaje za obnovu starih kuca! Racunam na to, ako cu imati srece... Da li si se interesirao?
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom