Pogledaj jedan post
Old 11.11.2010., 18:25   #5
Quote:
Funk69 kaže: Pogledaj post
Skola u koju su isli Keith Richards, Janis Joplin, Jimmy Page, Ron Wood itd. moji idoli. Skola u kojoj su svi pankeri i rokeri , bar tako govore.
Ali sala na stranu, sta zelin je samo doznat dali se isplati ic u tu skolu, jeli osigurana dobra buducnos i radno mjesto kao umjetnik ili mos samo rpodavat svoje slike na ulicama? Ja nisan neki poseban talent za razne likovne smjerove ali bi volia naucit lipo crtat olovkama temperama i takvim stvarima, volia bi malo prosirit svoju mastu jer takoder volin i muziku sta takoder spada pod umjetnost.
Jeli stvarno istina da tamo ima dosta drogasa jer znan neke koi su totalno propali u toj skoli?
Stvarno bi van bia zahvalan da mi date neki dobar savjet jer ostale skole ne igleda da me bas interesiraju.
Svašta se proča o školi, ali znaj da su to samo gluposti, i da u umjetničku idu sasvim normalni ljudi kao i u svaku drugu školu, možda malo slobodnijeg stila oblačenja i izražavajna, ali ne brini za drogaše i slično.
Znam jer sam sad 4. umjetničke, i ljudi su stvarno ok, pogotovo su profesori cool.
S nijednom profesijom ti u današnje vrijeme nemaš neki garanciju za posao, ali znam dosta ljudi koji su završili umjetničku i odlično se snašli u daljnjem životu.

Ako te nešto zanima, trebaš neki savjet i sl, slobodno mi se obrati na pm
Tamma is offline  
Odgovori s citatom