Pogledaj jedan post
Old 06.01.2013., 11:17   #7
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
nadam se da ćemo se uspijeti snaći s linkovima kad ne smijemo stavljati na seriju
I ja se nadam.

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post


serija 20 minuta postavljena je na viki i segana je tako da samo treba unijeti prijevod koji već postoji djelomično i evo tako bi i taj dio bio kompletiran, a postoje obećanje da će se serija prevoditi da li javno ili tajno ne znam
Sultanova Družba će prevoditi seriju. Pričekajmo bugarski titl i onda će nam se Dule baciti na posao. Dakle, serije će biti. Javno!


Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post

meni je jako žao da jedino mi na ovim prostorima imamo probleme s prijevodima, na svim drugim jezicima to je javno,pa tako i koristimo njihove prijevode, evo samo se kod nas prijevodi skrivaju, rade se za manju grupu ljudi, zato jako volim viki jer je on totalno demokratičan i na njemu može raditi svatko tko želi i može gledati svatko tko želi. nadam se da će svi koji prevode omogućiti da se serije mogu gledati
Meni je također žao. Kad vidim kako bugarke rade nekom turbo brzinom i sve to ide javno, onda mi bude žao što se događa kod nas. Moja ekipa i ja nikad nismo preveli nešto, a da to ne bismo objavili kasnije. Koliko ja znam, FB grupa 20 Minuta EX - YU je objavila prevedene najave, tako da će i oni vjerojatno prevoditi. Ne znam više ništa, osim da će SD prevesti prvih nekoliko epizoda sigurno, a kasnije... Vidjet ćemo... Kakva će biti.

Veliki pozdrav!
halitmy is offline  
Odgovori s citatom