Pogledaj jedan post
Old 17.01.2007., 11:17   #19
Quote:
penelop@ kaže: Pogledaj post
To je OK ako ti nisi zeljela da je on s tobom. To je stvar dogovor i obostrane zelje i ne mozes reci da muzu nije mjesto tamo. Mjesto mu je tamo gdje on i zena to zele pa makar to bila i obliznja birtija
Nuzda je produkt tvog tijela a dijete je produkt vas zajedno tako da te dvije stvari nisu bash usporedive. Osim toga kad radjas nisi sama, oko tebe su ljudi koje mozda nikad nisi vidjela u zivotu pa zasto ne bi bio i netko koga znas
ma kužim da, valjda sam ja samo ispoštovala njegovu želju da NE prisustvuje....a fakat mi nije falio ....u tom trenutku sam htijela da me on takvu ne vidi, dakle to je bilo ipak obostrana želja.....da je on i htio, ja bi ga od toga pokušala odgovorit.....ne znam....ja sam grizla jastuk ...tak da sumnjam da bi mi on kaj pomogao....nego ti govoriš o nepoznatim ljudima na porodu...je da al zaboravljaš da su oni ljudi od medicine koji su tu da ti olakšaju porod......na sve načine.....al baš bukvalno olakšaju....maskar sa imala prirodan porod, babica mi je puno značila jer se u to kuži.....a muža volim ali činjenica je da mi on ne bi pomogao na taj način, jer u protivnom bi se svi porađali kod svoje kuće.....a ne u bolnici među nepoznatima......
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom