Pogledaj jedan post
Old 20.03.2017., 14:25   #8174
Meni je ova mala kokoš uspjela nekako sa zapom povući ogrlicu dovoljno da ugura donju čeljust unutra i onda je počela paničariti. Sva sreća pa je to napravila predamnom i da je ogrlica sa tom zaštitnom kopčom pa sam je samo čopila i povukla ogrlicu i ona se otkopčala. Ne želim razmišljati šta bi bilo da ja nisam bila u blizini ili sa dam imala ogrlicu koja nema tu kopču, ne znam kako bi uspjela otkopčati dok se ova koprca i paničari.

Sa ovim ovratnikom ti je super što ne mogu ni cape ni čeljust nikako ugurati ispod, čak i ako je ogrlica ugurana da drži ovratnik. Normalno mogu s njime jesti, spavati, kažem jedino je bed ako je nekakav uski prolaz ovratnik zapne i tu bez problema izvuku glavu, sa i bez ogrlice (ako je ogrlica sa sigurnosnom kopčom, ako nije vjerojatno ne bi mogli izvući glavu ali nema šanse da bi ja takvu ogrlicu stavljala na mačke)

Moja mačka ima nekakve tumore na cici i to si sada zna čopati i raskrvariti, ja sam joj uzela one mrežaste zavoje i to joj prorežem i napravim rupe za prednje noge i obučem joj ko majicu. Na cicu joj stavim sterilni zavoj i evo funkcionira i bez ovratnika. Jedino je bed ako joj sklizne a obično nakon spavanja joj nekako klizne na stražnje pa sam svuće sa sebe) onda odmah napadne cicu i raskrvari je. AL sad je dobro kako je bilo, počelo je zarastati.
Izgleda mi ko neki jadničak sa tim zavojima, sve mi ju bude žao jer sad već 3-4 tjedna fura to, al šta ću joj ja, nemre biti bez toga dok ne zaraste jer će opet ranu napraviti.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline