Pogledaj jedan post
Old 21.03.2017., 20:52   #171


Ja sam gledao još onda prije 20+ g. kad se prvi put puštala.
Bio je baš gušt čekati sezonu po sezonu... a tad su sezone još imale po 20+ epizoda, a standard je bio 7 sezona.

Quote:
IanFraser kaže: Pogledaj post
Kazu da ce ici izgleda i voyager nakon ovog. E a onda to se ne zna a bilo bi ok kad bi vec to sve pustili onda nek puste i Enterprise a i TOS.
Trebalo bi. Ipak je 50. obljetnica Treka.

Quote:
Inace TOS nisam gledao prebacen ovako na bluray sigurno je bolji sad. TOS ima posebnu atmosferu, meni je onako psihodelicna acid atmosfera, dramaturgija mrvicu nekad navlaci i na horor, ono vrlo cudno. Ali imaju price ok, jedino sto ekipi danasnjice bi mozda bio poveci problem sto nacin snimanja tehnoloski je sa danasnje pozicije smjesan, ali onaj tko je gledao i voli stare crno bijele filmove i moze se vratiti mentalno u to doba takvima je to skroz ok, cak i zanimljivo.
Serija na BR je sad odlična za pogledati. Ja sam gledao tek BR-ripove skinute s neta, ali htio bih si uzeti i originalne BlueRay diskove. I TNG-a naravno, najdraže mi Trek serije. Da, atmosfera je specifična u TOS, radnja se ne odvija toliko brzo i nekako je to "najsmirenija" od svih Star Trek serija. Tako je to onda doduše bilo. No ne sviđa mi se kič (prevladavajuća crvena boja i suviše 60's look), na kojem je studio inzistirao, kako bi stil bio bliži suvremenom. Roddenberry je želio onakav unutrašnji dizajn (broda i mosta) kakav je u pilot epizodi The Cage.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom