Pogledaj jedan post
Old 21.05.2007., 10:44   #15
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
nemoj pričat gluposti, etš iliti ga sada sšer je nekada bila teška škola, danas je sorry...hm, neću komentirat...uglavnom, dečko mi je završio tu školu i ta škola je živa sprdnja, sve zbog profesora koji vam sve živo dopuštaju...osim možda Sarafa ili tako još pokojeg izuzetka...škola nije shit, ali prolazite na lijepe oči i onda kada dođete na fax bude loše...vidjet ćeš i sam jednog dana, svi koji su završili etš i upisali neki teži fax, npr. Tehnički, muče se itekako

inače, što se teme tiče...niš se ti nemoj bojat, srednja škola ti je jedno od ljepših, ako ne i najljepše razdoblje u životu i uživaj koliko god možeš!


haha imam sarafa evo već 3. godinu, iskreno sad ga cijenim ko profesora i divim mu se... a u prvoj godini sam svaki odmor smišljao kako ću ga ubit sad kad se sjetim mi je sve smiješno

a pitaj malo dečka za štajduhara, semenčića, onda hrvatski - badurinu, pa matetića ...bolića-.--domančića da dalje ne nabrajam

škola je dosta teška i nemožeš reć da nije, a to da prolazimo na lijepe oči je čista LAŽ i ko kaže da je tako ti sere... osim možda u nekim predmetima jer ima dosta recimo "čudnih" profesora kod kojih doslovno na satu kartamo i radimo šta nas je volja ...




edit: na faksu što se tiče fizike i matematike ja mislim da nijedna škola osim gimnazije nemože parirat etš...


edit2: ovo sšer mi se gadi bolje zvuči ETŠ
cocoo is offline  
Odgovori s citatom