Pogledaj jedan post
Old 18.05.2016., 21:22   #585
Molim pomoc.
Danas mi je na kucnu adresu stigla cestitka za prekoracenje brzine dana 04.svibnja,ne navodi se koliko,ali je kazna od 1000 kn.

Supruga je vlasnik vozila,koja je u datom vremenu bila u bolnici,poradi cega se svaki dan vozilo u posjete. Situacija je bila alarmanta,to spominjem jer je se vozilo kako je,kad i tko mogao,pojedinih dana i vise vozila je islo u posjetu,jer je stizala rodbina sa svih strana. Nase vozilo osim mene vozio je otac,punac,brat,sura i dva rodjaka. Ja sigurno nisam slikan,jer znam nazalost kako izgleda kad te blicne. Drugi od navedenih vozaca tvrde da nije ni njih,ali obzirom na okolnosti mogu zamisliti da su pojedinci bili dovoljno zbedirani da mozda takvo sto nisu primjetili.

Pitam se zar nisu mogli postaviti i neku patrolu koja ce utvrditi tko je vozio,a ne nas sve sada dovoditi pred gotov cin.(znam da nam ova cinjenica ne pomaze,al je u najmanju ruku ne korektno)

Pitanja su sljedeca;
1.Kako navesti nekoga,kad nema slike?(a stvarno ni u prikrajku mozga nemozemo dokuciti koji je datum tko vozio)
Procitao sam cijeli topic i vidim da samo jos vise mozemo financijski izgoriti ako navedem vise osoba.(ali neznam sta nam drugo preostaje!?)
2.Ako bi ih i naveo sve punac,sura i jedan rodjak su iz BiH i oni nemaju OIB!?(jesu li i tada ne vjerodostojni podaci ako nema OIB-a.?)

P.s. procitao sam nize da je bilo slucajeva gdje je greska ta da doticno vozilo nije uopce slikano ili da su tablice pogresno ocitane,ne mislim da sam te srece,a stvarno ih je bilo i ima ih na svakom koraku

Hvala dobronamjenim citateljima
__________________
Stara narodna kaze;"daj covjeku moc ili pare pa ces vidjeti kakav je".

Zadnje uređivanje dakako : 18.05.2016. at 21:44.
dakako is offline  
Odgovori s citatom