Pogledaj jedan post
Old 21.01.2017., 15:23   #9
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
uopće ja nisam razgovaro na taj naćin. dal nekto smije ili nesmije radi ti što hočeš. samo me zanimalo od kud toliko depresivnih ljudi. pa kaj su svi bolesni onda
pa i prije su bili, samo nije bilo svjesti o tome, da se radi o tome. sječam se odrastanja, moj otac je pušio par kutija dnevno a imao je naizgled sve. a opet nije imao ništa, jer je unutra bio nesiguran, uplašen, al naučiš prema van da se to ne pokazuje, odgajan si da radiš i ponašaš se onako kako se od tebe očekuje, a unutra patiš. i ta patnja je sve veča, neki su tu tjeskobu pokušavali smanjiti alkoholom, cigaretama, zlostavljanjem ljudi oko sebe..toga si valjda se nagledao oko sebe i kad si bio mali, danas ljudi sve više su svjesni da mogu biti zadovoljniji ali da to moraju i naučiti, rješiti unutarnje obrasce, konflikte, i sl. znaju da alkohol, cigarete, iskaljavanje na djeci, partneru nije rješenje, pa ili potraže pomoć, ili se pomire i onda vidiš te tjeskobne poglede koji tumaraju po gradu, čekaju godoa, bez nade u bolje sutra a opet razum im nedopušta da to i okončaju. ni na nebu ni na zemlji. grdo.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom