Pogledaj jedan post
Old 13.11.2017., 12:01   #358
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Mislim da je to to. Danas gledam nove generacije roditelja koji vrište na djecu da ne idu u travu jer će se zaprljati, da ne trče jer će pasti... Marketing i TV nas filaju svakakvim bedastoćama (otrovima) i plaše bakterijama. Meni je to sve onak... suludo. Čistim kuću pod normalno, održavam higijenu, nije mi zmazano. Al da lickam i strepim nad svakom flekom ili dlakom, pa bome ne.
Baš tako. Svaki put se smijem kako mi je brat na selu znao jest brabonjke od ovaca jer sam ga uvjerila da su čokoladice

Skupljala sam krepane mačke iz kontejnera misleći da ih mogu oživiti (zamisli materine sriće kad bi naša raspadnute mačke u stanu), napuštene životinje smo skrivali i hranili ih.

Bili više prljavi nego čisti. Srića da mi od nećaka ne rade debila, mali živi ka i mi. Razbijenih kolina, u zemlji, zagrli Kiritu i s njom dijeli Monte na žlicu - jednu njoj a jednu sebi.

Mali nema slinav nos sa 3 godine, a kamoli nešto drugo. I ako se mene pita, a pita i ostat će tako. Doma spava sa mačketinom u krilu u krevetiću.

Ne podnosim rađenje debila od ljudi.
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom