Pogledaj jedan post
Old 07.10.2011., 15:38   #4
Quote:
Škver kaže: Pogledaj post
Poštovanje,

I kako je proša razgovor (i ja sam bio na njemu), meni se i dalje pari kako se tu nezna tko pije a tko plaća. Stanovi južne orjentacije svi rezervirani a pozicija koju na parceli sada daju za odabir je najgora moguće (ispadne da će oni niže na listi još dobiti najbolje pozicije, nemam pojma zašto se uopće bodovi i lista stvaraju kad će "najbolji" neboderi biti građeni, ako budu, kasnije za ove koji su niže na listi). Također mi je nešto ovaj na razgovoru promrlja o nekakvoj proviziji za Split gradnju kao posrednika (negdi pred kraj razgovora) oko 1%, da li je i vama. Ima li igdje na internetu ili gdje drugdje da se ljudi s POS liste mogu naći, međusobno kontaktirati. Ovi što su se bunili su rekli da će na facebooku otvorti profil gdje bi se svi mogli naći ali ga još nisu otvorili????

Ja sam bio u srijedu. Oko 200 sam mjesta.
Planirali smo uzeti stan od oko 70 s većom lođom,JZ, jugozapadna strana. U onom po meni najboljem neboderu (ispred kojeg je centralni trg) ostali su takvi stanovi na 1, 12 i 13 katu. To mi se ženi nije dopadalo, ponudili su nam takvi stan u najzapadnijem neboderu 4 i7 kat, uzeli smo 4 kat.
I još smo se zapisali u ovom koji gleda na centralni trg, ako netko odustane, rekli su se javiti..
Ne znam zašto misliš da su oni ostali neboderi bolji od ovih... Ne možeš očekivati da oni sagrade svih, mislim 6 jedinica da bi svi prvoplasirani pokupili južne strane nebodera ...Po meni SI strana nije uopće loša,ima puno bolji pogled, vidi se cili Solin i dio Kaštela, a dvosobni stanovi se lako mogu pretvoriti u trosobne (a izgleda da je to većini napeto....).
Razočarali su me jer su rekli da su svi jednosobni već zauzeti...Napao sam ih da šta su to uradili, jer kako mogu ovi prvoplasirani koji su tu di jesu zbog dvoje, troje i više djece uzimati jednosobne stanove ?
Šta će onda ostati onima s jednim djetetom ili bez djece... oni od 100 m2 ??
Kažu da su dobili takva uputstva da svak može uzeti šta hoće ...A svatko je dobio rješenje koja kvadratura ga pripada ....Ajme nama s ovakvom upravom
Od predugovora još ništa, u fazi je izmjene.
A šta ja znam... ne ulazim u ovo s nekim velikim nadama, naselje je super projektirano, još kad bi se izgradilo
Arktur is offline  
Odgovori s citatom