Pogledaj jedan post
Old 17.12.2007., 09:35   #9
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
ja sam dugo bila na simpi, pred dvije godine presla na pretplatu i za sada nemam nikakvih prituzbi.
mislim da je ipak malo nerealno ocekivati da ce ti netko prije potpisivanja ugovora ici recitirati citav pravilnik, sve o svemu, pa ljudi bi poludjeli. ako te bas nesto zanima, pitas i informiras se, zato postoji i sluzba za korisnike.
isto tako, ako ti je na dan potpisivanja ugovora u mjesecu ostalo jos 5 dana, realno je da ces za taj mjesec dobiti sestinu paketa (ti se bunis sto nisi dobio citavi, a ja se mogu kladiti da bi vecina ljudi pizdila da je situacija obrnuta i da im za 5 dana u mjesecu zaracunaju citav paket).
sluzba za korisnike ne moze vidjeti ispis brojeva, tj. pozive koje je netko obavio, na taj nacin se stiti privatnost korisnika.
kada se radi obracun, ne radi 0110, netko je to vec rekao. ali zato na netu mozes u svako doba pogledati vlastiti racun.
3 dana mozda jest malo dugo, ali to je samo prvi puta...tu bi svakako moglo i bolje, ali mislim da ipak nije vrijedno toliko drame.

za mobitel imas 2 godine garancije, reklamiraj ga. ako je nov novcat, tj. kupljen pred par dana, i imas sve papire, zamijenit ce ga bez pitanja (frend je jednom tako isao reklamirati nesto, ne sjecam se sto je bilo, samo su sve pregledali, i dali mu drugi).

...sa drugim operaterima nemam iskustava, ali ne mislim niti da je kod njih sve savrseno. a inace, imam tarifu 60, aktiviranu opciju poruke, i vec mi mjesecima dolazi racun od oko 100kn. a preko 200 nije nikad bio. a telefoniram i saljem poruke koliko hocu, tj., koliko mi treba. ja sretna i zadovoljna.
Potpisujem. I ja sam zadovoljan. Za one koji imaju svoj režim i drže ga se, pretplata je daleko bolja od prepaid-a. Velika prednost pretplate je da nikad ne možeš ostati "suh". Meni je jednom dogodilo da sam, dok sam bio na Simpi, trebao obaviti hitan poziv, ali zaista hitan, no bon sam bio potrošio, novaca za novi kod sebe nisam imao - sjedni i plači. Na pretplati takve opasnosti nema, problema s računom nikad nisam imao.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom